Používáme soubory cookies pro přizpůsobení obsahu webu a sledování návštěvnosti. Data o používání webu sdílíme s našimi partnery pro cílení reklamy a analýzu návštěvnosti. Více informací
Rozumím
RK Evropa
MENU
Profesionální přístup a spokojenost klientů je na prvním místě. Proto se snažím nalézt s každým srdečný vztah založený na důvěře .
Certifikovaný makléř
Zdeněk Berka
Kontaktujte mě

Kdo jsem

Jmenuji se Zdenek Berka , od roku 2006 se zajímám o nemovitosti v regionu jižních čech, ceny ,nabídky,sleduji vývoj stavebních materiálů ,jejich využití při realizaci všech druhů staveb .Na realitním trhu púsobím od roku 2014,kdy jsem začínal pracovat jako tipař a makléř pro realitní kanceláře.Po dlouhé době práce na realitním trhu , jsem spojil své zkušenosti s realitní kanceláří Evropa ,která mi byla blízká svojím seriozním jednáním ,tak i odbornými znalostmi na trhu s realitami.

Snažím se jít cestou současného trendu na realitním trhu a tak být pro klienty tou nejlepší volbou.Pokud se Vám můj styl bude líbit, ozvěte se,sejdeme se a probereme všechny možnosti, vybereme ty nejlepší při prodeji Vaší nemovitosti.

Na můj kvalitní a profesionální přístup se můžete vždy spolehnout,neboť své nemovitosti prodáváte s tím nejlepším makléřem.

Specializace

  • Domy
  • Pozemky

Adresa

EVROPA realitní kancelář SEZIMOVO ÚSTÍ
Náměstí Tomáše Bati 424/2
391 02 Sezimovo Ústí

Jak pracuji

1.
Schůzka s klienty.
Na schůzku s kliety jdu maximálně připraven ,oboustraná informovanost přináší úspěch a práci bez chyb.
2.
Práce realitního makléře.
Práci realitního makléře řídí klient svoji potřebou , proto je zásadní aby klient byl maximálně spokojen s realizací obchodu svých nemovitostí.
3.
Individuální přístup ke každému klientovi.
Individuální přístup ke každému obchodu , proto je vždy důležité najít společnou cestu co nejlépe prodat Vaší nemovitost a najít správný výběr zájemců.
4.
Úspěšně dokončit každý obchod.
Vždy úspěšně dokončit každý obchod s předem připraveným plánem , se kterým je klient předem informován a souhlasí s nim.Proto administraci se zařizováním obchodu nechte na mne.

Reference

Dnes , při návštěvě pobočky v Sezimově Ústí , mi byly nabídnuty služby v oblasti realit , které budu využívat ,z mé strany bylo nabídnuto umístění banneru s reklamou pobočky na mé nemovitosti v CB. KLEINDINSTOVÁ

Kontaktovat Zdeněk Berka

+420702098692 | zdenek.berka@rkevropa.cz