Používáme soubory cookies pro přizpůsobení obsahu webu a sledování návštěvnosti. Data o používání webu sdílíme s našimi partnery pro cílení reklamy a analýzu návštěvnosti. Více informací
Rozumím
RK Evropa
MENU
I v realitách můžete zažít profesionální péči a servis.
Certifikovaný makléř EXPERT
Certifikovaný makléř Certifikovaný makléř Certifikovaný makléř Certifikovaný makléř Certifikovaný makléř
Zbyněk Elznic
Kontaktujte mě

Kdo jsem

Jmenuji se Zbyněk Elznic a specializuji se na zprostředkování prodeje a pronájmu nemovitostí zejména v Rakovníku a okolí, ale běžně řeším i prodeje nemovitostí v Praze. Kromě prodeje a pronájmu bytů, domů, pozemků a komerčních prostor, poskytuji také kompletní servis služeb v oblasti realitního trhu.

 

Pod hlavičkou EVROPA RK působím v Rakovníku od roku 2017, postupem času a zejména díky absolvovaným školením v Business Academy Evropa jsem oprávněn užívat "titulu" certifikovaný makléř expert. V letech 2019 a 2020 jsem se opakovaně umístil mezi top 15 makléři celé sítě EVROPA RK v ČR (cca 300 makléřů).

 

Mojí hlavní prioritou a zároveň hnacím motorem jsou spokojení klienti a jejich rostoucí počet díky doporučení. Díky několikaletému pobytu v zahraničí, je komunikace s nimi možná i v anglickém jazyce.

 

Při mé práci kladu důraz na férový a profesionální přístup.

Každá nemovitost je výzvou a každý klient je pro mě důležitý. Pokud se chcete přesvědčit osobně, ozvěte se a domluvte si nezávaznou schůzku.

 

Vzdēlání a certifikace

Specializace

  • Byty
  • Domy
  • Pozemky
  • Ostatní

Adresa

EVROPA Realitní kancelář RAKOVNÍK
Husovo náměstí 12
26901 Rakovník

Jak pracuji

1.
Nezávazná schůzka
Na první nezávazné schůzce si vyslechnu vaše požadavky na prodej nebo pronájem nemovitosti a domluvím se na podmínkách naší spolupráce.
2.
Příprava prezentace
Nemovitost profesionálně nafotím, dle charakteru nemovitosti můžeme pořídit i video nebo fotografie z dronu. Vámi odsouhlasenou prezentaci umístíme na realitní servery, párujeme s poptávkami a aktivně nabízíme našim klientů včetně zajištění prohlídek.
3.
Prodej nemovitosti
Po zajištění zájemce o koupi připravím rezervační smlouvu, zajitím veškerou dokumentaci k převodu, zprostředkuji případně hypoteční úvěr a domluvíme se na termínu podpisu kupní smlouvy. Poté zajistím převod na katastrálním úřadě.
4.
Následný servis
Po tom, co obdržíte vyplacenu kupní cenu a nemovitost je přvedena se domluvíme na předání nemovitosti kupujícím, kde jsem osobně přítomen a vyřeším i převod energií a další potřebné administrativní věci.

Reference

RK Evropa, konkrétně realitního makléře Zbyňka Elznice jsem kontaktovala na základě předchozího doporučení za účelem nalezení nájemníka do mého bytu. Pan Elznic velice rychle zareagoval, domluvili jsme vše potřebné a nájemník se našel záhy. Velice si cením veškeré pomoci, rychlého jednání a dobře míněných doporučení pana Elznice.
Spolupráci vřele doporučuji.
Tereza Blažková
Dybovalibuse napsal/a:
“Služby RK Evropa Rakovník jsme využili již dvakrát, vždy k naprosté spokojenosti. Profesionální přístup a vstřícné jednání pana Elznice mě přesvědčilo využít jejich služby i dnes. :)”
Dobrý den, děkujeme Vaší RK Evropa za prodej RD ve Velké Bukové. Hlavně kladně hodnotíme spolupráci s realitním makléřem Zbyňkem Elznicem a děkujeme za jeho vstřícné a kvalitní jednání. Přejeme Vám všem hezké a klidné prožití vánočních svátků a mnoho úspěchů v Novém roce .S pozdravem Jana Kavalová, Alena Jirásková a Zbyněk Kavale.
Dobrý den,
chtěl bych Vám poděkovat za informaci o danové povinnosti a za vzájemnou spolupráci při prodeji nemovitosti v Janově. Také bych chtěl poděkovat panu Elznicovi za profesionální přístup k vyřízení prodeje domu. Velice dobře se s ním spolupracovalo.Byl jsem sním velice spokojen Přeji Vám mnoho pracovních úspěchů a budu Vaší realitní kancelář všem doporučovat.Přeji hezký den.

S pozdravem Milan Palaghia
Dobrý den pane Elznici, vážení obchodní přátelé.
Chtěl bych vám všem ještě jednou poděkovat za to jak jste se ujali mého docela komplikovaného realitního případu. U několika na rakovnicku renomovaných realitních kanceláří jsem nepochodil, neboť se do prodeje komerčního objektu ve stavu před rekonstrukcí vůbec neměli chuť pustit. Vy jste naopak velmi rychle odhadli možnosti trhu a dokázali jste do 4 měsíců od prvního kontaktu obchod pro mne zrealizovat. Navíc tak, že jsem přijel jen podepsat kupní smlouvu s novým majitelem nemovitosti a jinak jsem se případ nijak nestaral. Díky tomu jsem nemusel nijak rušit svůj náročný pracovní program. Nebývá než popřát mnoho zdraví štěstí a spokojených klientů v roce 2019.

S přátelským pozdravem Vladimír Vondřich

Realizované zakázky

5 500 000 Kč
Prodej rodinného domu 3+1, pozemek 112 m2
Nová, Počaply, Králův Dvůr, okres Beroun
240 000 Kč
Prodej garáže 17 m2
nábř. T. G. Masaryka, Rakovník II, Rakovník, okres Rakovník
3 390 000 Kč
Prodej bytu 3+1 68 m2
Jerevanská, Kročehlavy, Kladno, okres Kladno
2 520 000 Kč
Prodej bytu 3+1, 75 m2
Sídl. Gen. J. Kholla, Rakovník II, Rakovník, okres Rakovník
3 275 000 Kč
Prodej rodinného domu 64 m2, pozemek 251 m2
Tovární, Nové Strašecí, okres Rakovník
2 200 000 Kč
Prodej bytu 3+1, 55 m2
Pod Nemocnicí, Rakovník II, Rakovník, okres Rakovník
3 700 000 Kč
Prodej rodinného domu 2+1, pozemek 1329 m2
Čsl. armády, Nové Strašecí, okres Rakovník
3 590 000 Kč
Prodej rodinného domu 5+1, pozemek 830 m2
Za Školou, Lužná, okres Rakovník
2 300 000 Kč
Prodej bytu 3+1, 63 m2, lodžie, garáž
Družstevní, Rakovník II, Rakovník, okres Rakovník
2 100 000 Kč
Prodej bytu 3+kk, 68 m2
Školní, Rakovník II, Rakovník, okres Rakovník
1 995 000 Kč
Prodej bytu 2+1, 52 m2
Čs. legií, Rakovník II, Rakovník, okres Rakovník
3 740 000 Kč
Prodej bytu 2+kk, Praha
V olšinách, Strašnice, Praha, okres Hlavní město Praha
2 100 000 Kč
Prodej rodinného domu Mutějovice
Malá Strana, Mutějovice, okres Rakovník
560 000 Kč
Prodej pole 27724 m2
Újezd nad Zbečnem, Zbečno, okres Rakovník
4 300 000 Kč
Prodej rodinného domu 5+kk, Rýdeč
Rýdeč, Malečov, okres Ústí nad Labem
1 855 000 Kč
Prodej stavebního pozemku 4474 m2
Jižní, Kněževes, okres Rakovník

Kontaktovat Zbyněk Elznic