Používáme soubory cookies pro přizpůsobení obsahu webu a sledování návštěvnosti. Data o používání webu sdílíme s našimi partnery pro cílení reklamy a analýzu návštěvnosti. Více informací
Rozumím
RK Evropa
MENU
Každý prodej nemovitosti má svůj příběh, postarám se o jeho dobrý konec.
Certifikovaný makléř EXPERT
Certifikovaný makléř Certifikovaný makléř Certifikovaný makléř Certifikovaný makléř Certifikovaný makléř
Vladislav Šoffer
Kontaktujte mě

Kdo jsem

Mé jméno je Vladislav Šoffer a pracuji jako makléř pro realitní kancelář EVROPA, kde se specializuji především na nákup, prodej, případně pronájem nemovitostí a nebytových prostor.

Jsem z kladenské pobočky, tedy mám na starosti především Kladno a jeho okolí, ale více méně operuji po celém západě Středočeského kraje.

Svou práci miluji! Především proto, že pomáhám lidem hledat jejich nové domovy, případně se pro ně snažím získat co největší sumu peněz z prodeje jejich nemovitostí. Práce s lidmi mě baví odjakživa a pokud je vaší odměnou, krom peněz, i široký úsměv na tváři klienta, doopravdy tuto práci nelze nemít rád :)

Specializace

  • Byty
  • Domy

Adresa

EVROPA realitní kancelář KLADNO
nám. Starosty Pavla 39
27201 Kladno

Jak pracuji

1.
Seznámení
Na první schůzce se potřebuji dobře seznámit, jak s nemovitostí, tak s Vámi. Při prodeji nemovitosti nejde jen o obchod, vzhledem k tomu, že prodávající často prodává i kus svého života.
2.
Kvalitní marketing
Kvalitní fotografie prodává - na tuto práci mám profesionálního fotografa, já dohlížím na to, aby byl objekt pečlivě připraven. Samozřejmostí je následná inzerce na nejlepších realitních serverech v ČR.
3.
Práce s trhem
Nabídku v inzerci je třeba denně kontrolovat, "topovat", případně ji podpořit placenou reklamou - čas jsou peníze. Dále pak zajišťuji prohlídky a o průběhu prodeje Vás informuji.
4.
Dotažení až do konce
Zajistím veškeré papírování, právní servis, úschovu, podání návrhu na vklad do KN, případně přepis energií. Maximálně se snažím šetřit Váš čas :)

Nemovitosti makléře

Kontaktovat Vladislav Šoffer

+420734698569 | vladislav.soffer@rkevropa.cz