Používáme soubory cookies pro přizpůsobení obsahu webu a sledování návštěvnosti. Data o používání webu sdílíme s našimi partnery pro cílení reklamy a analýzu návštěvnosti. Více informací
Rozumím
RK Evropa
MENU
Spokojenost mých klientů je na prvním místě
Proto se snažím s každým klientem nalézt srdečný vztah abychom si oba důvěřovali.
Certifikovaný makléř
Certifikovaný makléř Certifikovaný makléř Certifikovaný makléř
Ing. Václav Petroš
Kontaktujte mě

Kdo jsem

V realitách jsem od roku 2011 a stále od počátku pracuji pro Realitní kancelář EVROPA. I mé předchozí pracovní aktivity v oblasti bydlení byly spojené s profesionálním přístupem ke klientům. Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na nejvyšší úrovni. Pracuji s jasným cílem :  prodat nemovitost k plné spokojenosti klienta.

Chtěl bych prezentovat, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. Je všeobecně známo, že rozdíl mezi makléři je řekněme nemalý. Prosím, přečtěte si mé tipy a články na  www.vaclavpetros.cz . Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro eventuální prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce tak, aby klient byl v pohodě, včetně řešení všech drobných detailů. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů. 

 

Specializace

  • Byty
  • Domy
  • Pozemky

Adresa

EVROPA Realitní kancelář OSTRAVA
Nádražní 1844/153
720 00 Ostrava

Jak pracuji

1.
Začneme bez chyb
Setkáme se a společně se na nemovitost podíváme. Já Vám přiblížím průběh prodeje, podmínky naší spolupráce a odhadnu kupní cenu Vaší nemovitosti.
2.
Vypracování nabídky
Celou situaci ohledně prodeje společně prodiskutujeme, zvážíme všechny okolnosti a na základě současné situace připravím Zprostředkovatelskou smlouvu.
3.
Správný výběr zájemce
Čas je cenný a proto dbám na správný výběr zájemců, se kterými proběhne prohlídka nemovitosti, na které jsou detailně informování o předmětu prodeje i o průběhu prodeje.
4.
Administrativu nechte na mně
Rezervační smlouva je prvním krokem k úspěšnému prodeji nemovitosti. V dalším kroku připravím smlouvu kupní a pojejím podpisu vyřídím veškéré náležitosti s katastrem nemovitostí.

Reference

Zdravím,
chtěl bych poděkovat a vyzdvihnout práci vašeho zaměstnance Ing. Václava Petroše . Vždy vstřícný , obětavý , vždy se snažil jakoukoliv situaci řešit s nadhledem a ve prospěch zákazníka . Byli jsme velmi spokojení.
Děkujeme Hrůzek V. + D.
Zdravím.
Rád bych touto cestou,poděkoval vašemu spolupracovníkovi Václavu Petrošovi ing ,který se věnoval prodeji mého pozemku v Horních Domaslavicích.Přes komplikace s připojením vody a elektřiny k pozemku se vytrvale snažil dál přivádět zájemce a přesvědčovat je o výhodách koupi pozemku.Nakonec byla jeho píle odměněna tím,že místo původního pozemku o rozloze zhruba 2600 m2,přesvědčil a prodal celý pozemek o rozloze asi 11000 m2.,jednomu ze zájemců..I konečné formality s prodejem,převod na katastru a proplacení peněz za prodej, bylo vyřízeno s nečekanou rychlostí a minimem setkání,přesto,že to bylo v době omezení Covidovou pandemií.
Je to prostě vytrvalý,snaživý člověk s elegancí i přehledem ,který navíc dovede odhadnout lidi,kteří mají zájem o koupi nemovitostí.
Ještě jednou děkuji vaší společnosti i p.Petrošovi za skvělý přístup a přeji Vám hodně úspěchů do dalších let.
Kubský Vladimír
Okružní 2876
Frýdek Místek
Vážení.
Dobrý den.

Díky společnému názoru našeho sboru, které bylo předmětem jednání na schůzi dne 1.3.2021, jsme se rozhodli velmi pozitivně hodnotit spolupráci s panem Ing. Václavem Petrošem v záležitosti zajištění obsazení nebytových prostor domu č.p. 98 na ulici Malé náměstí ve Frýdku-Místku a tomto "názoru" či absolutní spokojenosti podat písemnou referenci.

Pan inženýr nás společně (sbor) přesvědčil o skutečnosti, že stále lze mezi obecným "balastem" realitních makléřů a jiných realitních kanceláří nalézt či potkat erudované osoby, které na daném místě považujeme za profesionály.

Jednalo se o zajištění zájemců, kteří se díky spolupráci "překlopili" až do formy "smluvních nájemců" u celkem tří samostatných obchodních případů, či "realitních příběhů". Spolupráci s panem Ing. Václavem Petrošem jsme zahájili společným projednáním našeho záměru pronájmu celkem tří samostatných nebytových prostorů, z nich každý byl a je složen dispozičně z několika místností. Pracovně jsme tyto NP označovali jako nebytový prostor "A", NP "B" a NP "C", přičemž jednotlivé NP byly před několika lety pronajaty společnostem T-Mobile a.s., ČEDOK a.s. a FOKUS Optik a.s. Jednotlivé NP byly a jsou o těchto výměrách (cca) 100 m2, 100 m2 a 50 m2. Nebytové prostory nebyly k pronájmu využívány prakticky 5 let, jelikož objekt samotný byl předmětem podvodu a úvěrového podvodu jednoho z členů našeho sboru a dlouhou dobu trvalo "české juridikci" vrácení domu oprávněnému historickému vlastníkovi, a to formou soudního určení vlastnického práva a následného provedené záznamu do katastrálního operátu záznam pravomocného soudního rozhodnutí. Tolik pouze k historii, která předcházela navázání spolupráce s panem Ing. Petrošem.

Snad jen pro celkovou úplnost je nutné pravdivě uvést, že před vstoupením do spolupráce s panem Ing. Václavem Petrošem jsme sami, ale v časem a jinými záležitostmi omezeném prostoru, vyvíjeli aktivity, směřující k pronájmu zmíněných tří nebytových prostor. Absolvovali jsme několik jednání s hypotetickými zájemci, ale tato naše "amatérská" počínání jednak neměla úroveň profesionálního přístupu, nebyla podloženo přehledem o trhu s obdobnými nebo totožnými realitami, nebyla provázáno erudicí a znalosti právního povědomí, či finančního povědomí (v porovnání s panem Ing. Václavem Petrošem po reálném zhodnocení "ad post") a proto se nesetkala s úspěchem. Dnes i díky panu Petrošovi víme "proč" a sebekriticky uznáváme, že případný úspěch našeho počínání mohl být případně jen produktem skutečné náhody či výjimečného štěstí.

Pokud bychom měli shrnout do stručnějšího pojetí naše hodnocení a poděkování, pak bychom (POZOR !!!) u všech tří samostatných případů:

- 1. samostatný případ (časově, organizačně, finančně i právně) pronájem nebytového prostoru "B" společnosti Optika ORANGE s.r.o. - optika,
- 2. samostatný případ (časově, organizačně, finančně i právně) pronájem nebytového prostoru "A" společnosti EATY GROUP s.r.o. - balíčková strava,
- 3. samostatný případ (časově, organizačně, finančně i právně) pronájem nebytového prostoru "C" společnosti Neo MI s.r.o. - picérie,

museli vždy (tedy celkem 3 x) uvést:
osobní přístup - vynikající
zajištění klientů - zájemců - vynikající
poradenství a volba "taktiky" pro nabízení realit - vynikající
nastavení limitů cen nájmů pro prodejnost na trhu - vynikající
dojem z místních šetření, prohlídek, jednání a osobní autority - vynikající
příprava průvodní dokladové rezervační řady - vynikající
příprava průvodní dokladové řady konečných finálních smluvních ujednání - vynikající
osobní asistence při prohlídkách a místních úkonech (před příchody klientů, za účasti klientů, při sjednávání podílu námi nákladově realizovaných oprav a úprav, při určení jaké opravy a úpravy již budou na náklady zájemce, korekce textů smluvních ujednání, předávání NP k užívání a podobně) - účelná a vynikající.
informační servis - vynikající.
Případně jinak: S čistým svědomím a vědomím, jako výraz "negace" hodnocení => nemáme co vytknout či doporučit ke zlepšení.

Poznámka: V případě potřeby potvrzení našich slov, či pro případ osobní reference pro jiné případné "klienty" na jakékoliv pozici (prodávající, kupující, pronajímatel, nájemce) výslovně souhlasíme s předáním telefonního čísla osobního telefonu ... 731 254 464 ... Ing. Tomáš Literák ... SDH Místek ... a obsah výše uvedených tvrzení rádi potvrdíme i ústně.

Děkujeme.

S pozdravem

Ing. Tomáš Literák - náměstek starosty
SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Místek
IČ: 49562720
tel. 731 254 464
tliterak@seznam.cz
sdh-mistek@seznam.cz
Co se týče pana Petroše -milý ,vstřícný, byl jsem s ním spokojen
Pavel Kubala
Chci tímto poděkovat panu Petrošovi za skvěle odvedenou práci ve věci prodeje bytu ve Frýdlantě n/Ostravicí.

Děkuji a přeji vám více tak poctivých zaměstnanců.


S pozdravem Terezie Šrubařová
Frýdek-Místek
Zdravím vás, pane řediteli, pane inženýre.

S blížícím se koncem roku bychom tímto velmi rádi vyjádřili svoji maximální spokojenost s přístupem a pomocí při prodeji nemovitosti panu makléři Ing. Václavu Petrošovi. Bez jakýchkoliv pochybností bychom jeho služeb využili i někdy příště...
S přáním hezkých Vánoc a všeho nejlepšího do r.2020 D.+J. Šindlerovi
Dobrý den,
chci poděkovat Vašemu makléři panu Ing. Václavu Petrošovi z RK Evropa - Ostrava, který svojí profesionalitou, příjemným jednáním a vždy k mé spokojenosti zodpověděl nejen veškeré mé dotazy, ale i dotazy zájemcům, a tím dělá dobré jméno vaší realitní společnosti. Podařilo se mu prodat všechny čtyři pozemky a za to mu patří velké DÍKY. Doporučím svým známým, kteří by měli zájem prodat/koupit nemovitost. Děkuji a přeji jen samé úspěchy nejen výše jmenovanému, ale i vaší společnosti.

S pozdravem
Přemysl Michálek
Vážení,

touto cestou bych ještě jednou chtěla poděkovat p. Ing. Petrošovi, který mi zprostředkoval prodej bytu.

Jeho profesionální přístup a příkladná ochota byla už na začátku předpokladem úspěšného prodeje.

Je velmi pečlivý v přípravě podkladů k prodeji, na schůzkách se zájemci jsem ocenila jeho vstřícnost nehledě na svůj volný čas…..

Naše vzájemná komunikace byla vždy konstruktivní a tím si získal mou plnou důvěru!

Všem budoucím klientům Vaší realitní kanceláře vřele doporučuji p. Ing. Petroše jako profesionála, který své práci rozumí !

Smetanová Dagmar
Dobrý den,

dlouho jsem váhala, jestli vůbec oslovit realitní kancelář ohledně pronájmu mého bytu. Dle recenzí od přátel a z internetu jsem oslovila RK Evropa a v ní se mi nabídl dle sympatické fotky p. Petroš.
Pronájem bytu se zdařil za necelý měsíc a půl. S p. Petrošem jsme se poprvé setkali až při podpisu nájemní smlouvy. Celou dobu probíhala telefonická a emailová komunikace, jinak to ani nebylo možné, protože se zdržuji na Slovensku. Profesionalitu, lidskost, ochotu pracovat i mimo pracovní dobu, férovost, důvěryhodnost a hlavně spokojenost s nájemníkem, to vše mi nabídl p. Petroš.
Ještě jednou velké děkuji p. Petrošovi.
S pozdravem
Barbora Sendreiová

Dobrý den,
chtěl bych moc poděkovat realitnímu makléři, panu Ing. Václavu Petrošovi z RK Evropa - Ostrava , za bezproblémový prodej našeho pozemku ve Frýdku. Vždy byl velmi milý a kdykoli připravený nám odpovědět na jakýkoli dotaz. Oceňuji hlavně  pozitivní přístup, ochotu a zkušenosti v oboru nemovitostí
Vaši RK budeme doporučovat dál!

 

 

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

S pozdravem
Přemysl Michálka

E-mail: prema.michalka@gmail.com
GSM: +420 733 374 925

Realizované zakázky

5 300 000 Kč
Starší rodinná vilka k rekonstrukci v klidné části Frýdku Místku
Gogolova, Frýdek, Frýdek-Místek, okres Frýdek-Místek
8 000 Kč za měsíc
Manažerská garsonka pro jednu osobu ve Frýdku.
Novodvorská, Frýdek, Frýdek-Místek, okres Frýdek-Místek
2 980 000 Kč
Rekonstruovaný byt vedle centra historického města Fulnek
Pivovarská, Fulnek, okres Nový Jičín
1 860 000 Kč
Byt 2+1 ve Frýdku
Petra Cingra, Frýdek, Frýdek-Místek, okres Frýdek-Místek
2 310 000 Kč
Pozemek pro stavbu rodinného domu na okraji obce Dobrá
Dobrá, okres Frýdek-Místek
2 980 000 Kč
Starší rodinný dům s velkým pozemkem ve Václavovicích
Potoční, Václavovice, okres Ostrava-město
8 500 Kč za měsíc
Pronájem pěkného bytu 1+1 47 m2, v klidné lokalitě v Ostravě, ul. Havířská
Havířská, Moravská Ostrava, Ostrava, okres Ostrava-město
3 600 Kč za měsíc
Kancelář na okraji města Místku včetně parkování
Frýdlantská, Místek, Frýdek-Místek, okres Frýdek-Místek
998 000 Kč
Prodej bytu 2+kk , 35 m2 , v klidné lokalitě Frýdku
Střelniční, Frýdek, Frýdek-Místek, okres Frýdek-Místek
998 000 Kč
Luxusní byt po rekonstrukci v Českém Těšíně
Kysucká, Český Těšín, okres Karviná
1 650 000 Kč
Byt v klidné lokalitě na okraji centra Frýdlantu nad Ostravicí
Harcovská, Frýdlant, Frýdlant nad Ostravicí, okres Frýdek-Místek
3 600 Kč za měsíc
Kancelář s parkovacím místem na okraji Frýdku Místku
Frýdlantská, Místek, Frýdek-Místek, okres Frýdek-Místek
1 150 000 Kč
Prodej rodinného domu k rekonstrukci s větším pozemkem na okraji Místku
Pod Štandlem, Místek, Frýdek-Místek, okres Frýdek-Místek
1 200 000 Kč
Družstevní byt 2+1 v klidné části Ostravy - Poruby
Čkalovova, Poruba, Ostrava, okres Ostrava-město
10 062 Kč za měsíc
Pronájem skladu v centru Místku s dobrou dopravní obslužností
Frýdlantská, Místek, Frýdek-Místek, okres Frýdek-Místek
700 000 Kč
Zahradní domek s velkým pozemkem na samotě v Janovicích
Janovice, okres Frýdek-Místek

Kontaktovat Ing. Václav Petroš

+420607447447 | vaclav.petros@rkevropa.cz