Používáme soubory cookies pro přizpůsobení obsahu webu a sledování návštěvnosti. Data o používání webu sdílíme s našimi partnery pro cílení reklamy a analýzu návštěvnosti. Více informací
Rozumím
RK Evropa
MENU
,,Abyste uspěli, musí být Vaše touha po úspěchu větší než strach z neúspěchu.´´
Certifikovaný makléř
Certifikovaný makléř Certifikovaný makléř Certifikovaný makléř
Tomáš Ludvík
Kontaktujte mě

Kdo jsem

Mé jméno je Tomáš Ludvík a jsem makléřem realitní kanceláře Evropa, pobočky Havlíčkův Brod. Vybrat si práci realitního makléře pro mě byla novou výzvou při výběru nového povolání. Díky kurzům Business Academy Evropa, kterými jsem prošel jsem úspěšně složil zkoušku odborné způsobilosti. Jsem tak připraven plnit Vaše sny o bydlení. Zaměřuji se zejména na zprostředkování prodeje a nájmu domů, bytů, průmyslových a hotelových komplexů, chat a chalup. Ze zkušeností vím, že za každým prodejem nemovitosti se skrývá lidský příběh a to je důvod, proč by neměl prodávající ani makléř tak důležitý životní krok podceňovat

Zajímá Vás ještě něco dalšího?  Tak mě neváhejte kontaktovat.

 

 

 

 

 

Specializace

  • Byty
  • Domy

Adresa

EVROPA Realitní kancelář HAVLÍČKŮV BROD
Havlíčkovo náměstí 161
58001 Havlíčkův Brod

Jak pracuji

1.
První setkání
Naše první setkání je velmi důležité. Představím se, vyslechnu Vaše požadavky, seznámím Vás s procesem mé činnosti v rámci naší pobočky a zodpovím všechny nejasnosti.
2.
Příprava nemovitosti
Dohodli jsme se na spolupráci. Časově náročné starosti související s přípravou, nafocením, popisem, prohlídkami, prodejem či pronájmem nemovitosti přebírám na sebe. Mým cílem je v co nejkratším čase uspokojit v maximální míře Vaše požadavky.
3.
Téměř hotovo
Našel jsem pro Vás kupce, prodejce, nájemce, pronajímatele. Připravíme, dáme Vám ke schválení, a po Vašem odsouhlasení podepisujeme příslušné smlouvy, vše v souladu s platnými právními normami.
4.
Prodáno
Podmínkou dobrého obchodu je oboustranná spokojenost. Dobrý obchod musí být v rovnováze. Mým zájmem je spokojenost a radost na obou stranách obchodu. Pracuji zodpovědně obětavě a férově. Děkuji Vám za důvěru a těším se na Vás.

Kontaktovat Tomáš Ludvík

+420778474941 | tomas.ludvik@rkevropa.cz