Používáme soubory cookies pro přizpůsobení obsahu webu a sledování návštěvnosti. Data o používání webu sdílíme s našimi partnery pro cílení reklamy a analýzu návštěvnosti. Více informací
Rozumím
RK Evropa
MENU
„Dobrý obchod je takový, kde jsou spokojeni všichni zúčastnění.“ Tomáš Baťa
Certifikovaný makléř PROFESIONÁL
Certifikovaný makléř Certifikovaný makléř Certifikovaný makléř Certifikovaný makléř
Štěpán Pohl
Kontaktujte mě

Kdo jsem

V oblasti obchodu se pohybuji od roku 2015 a za tuto dobu jsem se naučil naslouchat potřebám svých klientů, které né vždy jsou tak jednoznačné jak se zdají být na první pohled.

Konkrétně realitám se věnuji od začátku roku 2020, kde jsem si prošel náročným kurzem, pro realitního zprostředkovatele u Asociace Realitních Kanceláří v Praze, který jsem úspěšně zakončil zkouškou odborné způsobilosti podle zákona č. 179/2006 Sb.

Díky této zkoušce jsem se posunul na úroveň profesionála v tomto oboru. V současné době se věnuji výhradně prodeji. 

Sleduji nejnovější trendy práce realitních makléřů a využívám moderních technologií (kvalitní fotografie, 3D plánky nemovitostí, letecké snímky nemovitosti „dronem“, video prohlídky a jiné). Pomocí těchto nastrojů si dovolím tvrdit, že já a můj tým odvádíme precizní a kvalitní práci. A díky tomu se mi daří s klienty udržovat dlouhodobou spolupráci.

Přeji hezký den a těším se na naší budoucí spolupráci, Štěpán Pohl.

Specializace

  • Byty
  • Domy
  • Pozemky
  • Komerční

Adresa

EVROPA Realitní kancelář HRADEC KRÁLOVÉ
Letců 1005/4
50002 Hradec Králové

Jak pracuji

1.
Pojďme se potkat
Setkáme se a společně si projdeme Vaší nemovitost. Vysvětlím Vám průběh prodeje, podmínky naší spolupráce a odhadnu kupní cenu Vaší nemovitosti.A následně Vás seznámím s celým průběhem prodeje.
2.
Rychlost/ Cena
Zde je důležíté jestli chcete rychle prodat, nebo Vám zaleží na co nejvišší cenně, kterou by jste mohli za nemovitost obdržet. Navrhnu pro Vás marketing a strategii prodeje podle Vašich preferencí a doporučím nejlepší způsob prodeje.
3.
Profesionálně zpracovaná nabídka
Podepíšeme zprostředkovatelskou smlouvu, nemovitost přijedu s kameramanem/fotografem, natočit/nafotit, zaměřím vypracuji půdorysy a 3D náhled nemovitostí. Po schválení nabídku umístím na webové stránky.
4.
Papírování vyřeším já
Rezervační smlouvou vše začíná, protože v dalším kroku připravíme ve spolupráci s právníkem kupní smlovu, bezpečnou úschovu financí u našeho advokáta. A následně Vás i provedu celým procesem převodu nemovitosti.

Kontaktovat Štěpán Pohl

+420777150437 | stepan.pohl@rkevropa.cz