Používáme soubory cookies pro přizpůsobení obsahu webu a sledování návštěvnosti. Data o používání webu sdílíme s našimi partnery pro cílení reklamy a analýzu návštěvnosti. Více informací
Rozumím
RK Evropa
MENU
Život je příležitost, příležitost je výzva. Mám rád výzvy!
Stejně tak naplňování potřeb obchodních partnerů je příležitost...
Certifikovaný makléř
Certifikovaný makléř Certifikovaný makléř Certifikovaný makléř
Petr Varcl, MBA.
Kontaktujte mě

Kdo jsem

Od roku 1997 se pohybuji ve stvební, developerské a realitní oblasti.

Realitní zprostředkování je nelehká a zodpovědná činnost vyžadující technické znalosti, pochopení a vysokou péči klientům, zdokonalování se, znalost zákonů a neustálé studium novým právních norem týkajících se realitního trhu.

Pro zvýšení úrovně poskytovaných služeb jsem absolvoval Business Academy Evropa certifikovaná školení a následně složil odbornou zkoušku a získal tím "Osvědčení o získání profesní kvalifikace Realitní zprostředkovatel".

Během své praxe jsem se osobně poznal s desítkami odborníků z oblasti stevebnictví, developmentu, marketingu a práva, se kterými dále spolupracuji a díky kterým zajistím klidný prodej vaší nemovitosti.

Váš klidný spánek je pro mě prioritou a následný úsměv ve Vaší tváři, při předávání nemovitosti, jsou pro mě tou největší odměnou.

Specializace

  • Byty
  • Domy
  • Pozemky
  • Komerční

Adresa

EVROPA realitní kancelář ÚSTÍ NAD LABEM
Hradiště 97/4
40001 Ústí nad Labem

Jak pracuji

1.
Vzájemně se poznejme
Na první schůzce se vzájemně se zákazníkem poznáme a podělíme se o základní informace spojené s prodejem nebo nákupem nemovitosti.
2.
Rovnocenné partnerství
Společně se domluvíme na obchodní strategii
3.
Profesionální vypracování nabídky
Po podpisu zprostředkovatelské smlouvy připravím profesionální inzerci a po konzultaci s Vámi umístím na největší webové servery.
4.
Veškerou administrativu nechte na mě
Rezervační smlouva je jen prvním krokem k úspěšnému prodeji nemovitosti. V dalším kroku připravíme ve spolupráci s právníkem smlouvu kupní, bezpečnou úschovu financí a provedu Vás pak i celým procesem převodu nemovitosti. O všem Vás budu průběžně informov

Kontaktovat Petr Varcl, MBA.

+420739079139