Používáme soubory cookies pro přizpůsobení obsahu webu a sledování návštěvnosti. Data o používání webu sdílíme s našimi partnery pro cílení reklamy a analýzu návštěvnosti. Více informací
Rozumím
RK Evropa
MENU
Pojďme do toho společně.
Hledám způsoby, abych Vás přesvědčila, že nic není nemožné.
Certifikovaný makléř
Certifikovaný makléř Certifikovaný makléř Certifikovaný makléř
Monika Králová
Kontaktujte mě

Kdo jsem

Má cesta realitní makléřky začala díky velké životní změně. Potřebovala jsem se profesně posunout a získat nový cíl. Přemýšlela jsem, co bude mou novou cestou, co bych dělala ráda a kde mohu být onou rybou ve vodě. Díky mému tatínkovi jsem vyrůstala „na stavbě,“ obor stavební práce, bourací práce, topení, voda, plyn, rekonstrukce bytů a domů. A odpověď se dostavila takřka okamžitě…

… realitní makléřka. Tato práce mi umožní pracovat se vším co znám, co mám ráda a co pro mě bude výzvou, radostí i posláním. Ráda komunikuji s lidmi a ráda jim i naslouchám. Mám potřebu na sobě neustále pracovat.

… a také se nespokojit s tím, že je vše dobré, ale chci, aby to bylo vždy perfektní. A slovo NEJDE nemám ve slovníku. Řídím se heslem „KDO CHCE HLEDÁ ZPŮSOBY, KDO NECHCE HLEDÁ DŮVODY.“

Klientovi nabízím mé plné nasazení tak, aby byl po dobu naší spolupráce vždy plně spokojený. Proto ode mě očekávejte, že do naší spolupráce dám vše. KLIENT JE PRO MĚ DŮLEŽITÝ.

Mým smyslem života je dobře odvedená práce a zejména spokojený klient. Mým životním krédem je nadhled, ochota, smysl pro zodpovědnost a úsměv za každé situace.

Říkáte si, že v této době je to nemožné? Přesvědčte se osobně, budu se těšit na setkání s Vámi…NIC NENÍ NEMOŽNÉ.

Specializace

  • Byty
  • Domy
  • Pozemky

Adresa

EVROPA Realitní kancelář PRAHA 4 - KRČ
Sládkovičova 1270/1
14200 Praha 4 - Krč

Jak pracuji

1.
Jste pro mě jedinečným klientem, kterého chci poznat…
Sejdeme se VY a JÁ a řeknete mi, co chcete koupit, prodat, pronajmout nebo vyhledat. Potřebuji si vyslechnout Vaše požadavky a přání. Mým úkolem bude zajistit Vám 100% servis, který bude „ušit“ přímo na míru.
2.
Jsem Vám kdykoliv k dispozici…
Neznáte odpověď na otázky týkající se Vaší nemovitosti? Jsem tu pro Vás, abych Vám je zodpověděla. Každá nevyřčená otázka je špatná. Na nespočet vyřčených otázek najdeme společnou odpověď.
3.
„Úředničinu“ nechte na mě. Já jsem tu, abych to udělala za Vás…
Sepíši s Vámi zprostředkovatelskou smlouvu. Nabídnu Vaši nemovitost na realitních serverech a jiných médiích, sjednám prohlídky, zastoupím Vás v jednání s klienty a zajistím právní servis.
4.
Jste pro mě důležití…
Vaše spokojenost je pro mě důležitá. Dopřejte si možnost být „divákem" při obchodu s Vaší nemovitostí. Jsem tu pro Vás. Děkuji za Vaší důvěru a těším se na setkání s Vámi.

Reference

Dobrý večer paní Králová,


já taky moc za vše děkuji, hlavně za Váš profesionální přístup, vše vždy fungovalo jak mělo.

Přeji Vám hodně profesních i osobních úspěchu.

S pozdravem
Jarka Heřmanová
Dobrý den paní Kozová,

Zjišťovala jsem si komu zaslat zpětnou vazbu na spolupráci s Vaší realitní makléřkou...a doufám, že jsem na správné adrese. Minulý měsíc jsem hledala pomoc při pronájmu bytu pro mé příbuzné a vybrala jsem si paní Moniku Královou. Dám hodně na první dojem a její fotografie mne prostě oslovila. A musím napsat že jsem se nezmýlila. Paní Králová jednala velmi rychle, profesionálně, ochotně a  přesně pochopila, co hledám.  Je mi 60 let. Již několikrát jsem prodávala, pronajímala a kupovala byt, dům, pozemek.....A musím říci, že toto byla moje nejlepší zkušenost. Naprosto dokonalá, nezištná a příjemná spolupráce.

Ráda bych tímto  paní Králové i Vám moc poděkovala a popřála Vám co nejvíce takových kolegů.

 

S pozdravem a přáním hezkého zbytku léta

 

Jitka Urbanová
Paní Královou musím ocenit za její profesionální přístup a především vstřícnost. Ve všem vyšla vstříc, jakmile se objevil problém, tak ho paní Králová okamžitě vyřešila, ačkoliv za danou situaci nemohla. Byl jsem na mnoha prohlídkách, paní Králová působila jako nejlepší makléřka již při první prohlídce, během vyřizování obchodu se mi to potvrdilo. Mnohokrát děkuji za skvělý servis, který mi byl poskytnut při kupování nemovitosti.

Michal B.
Dobrý den, paní Králová,

 

rád bych Vám poděkoval za profesionální a precizní práci při vyhledání nemovitosti, dle mého zadání. Též velice děkuji za Vaší součinnost při kontrole všech potřebných smluv, k realizaci koupě bytu.

 

Vaše pracovní nasazení, ochota, spolehlivost a znalost problematiky na realitním trhu, je velkým přínosem.

 

Kdykoliv Vás mile rád doporučím svým přátelům a známým , kteří budou prodávat či kupovat nemovitost.

 

Přeji Vám mnoho úspěchů a spokojených klientů.

 

S pozdravem

 

Luděk Říha
Vážená paní Králová,

velmi Vám děkujeme za nedělní prohlídku a Váš profesionální a milý přístup. Bohužel jsme vybraly nakonec jiný byt.

Dekuji za pochopení.

S pozdravem a přáním pěkného dne

Denisa Havelkova
Dobrý den,

Jsem starší člověk a v peněžních záležitostech jsem nedůvěřivý. Jinak Vám děkuji za vaše služby a jsem rád, že je tahle pro mě nepříjemná záležitost za mnou.

Přeji Vám hodně pracovních úspěchů a příjemnějších klientů, než jsem byl já.

Hezký večer

Bureš
Dobrý den paní Králová,

Děkuji za zprávu i prohlídky, avšak již kupuji jiný byt. 

Nicméně jsem Vám chtěla napsat a poděkovat i tak, za profesionální přístup. Byla jsem na více než 20 prohlídkách, ale kdyby byl každý jako Vy, bylo by to určitě mnohem příjemnější, přehlednější a rychlejší. Děkuji za Váš čas.

Přeji úspěšný prodej Vám i panu majiteli.

Hezký den 
Lucie Řežábková

Kontaktovat Monika Králová

+420734231098 | monika.kralova@rkevropa.cz