Používáme soubory cookies pro přizpůsobení obsahu webu a sledování návštěvnosti. Data o používání webu sdílíme s našimi partnery pro cílení reklamy a analýzu návštěvnosti. Více informací
Rozumím
RK Evropa
MENU
Jednoduše chtějte víc!
Certifikovaný makléř
Ing. Marie Perlíková
Kontaktujte mě

Kdo jsem

Dobrý den,

dovolte mi Vás přivítat na mém osobním profilu. Moje práce je i mým koníčkem a zakládám si na kompletním servisu pro klienty.

Již několik let se věnuji finančnímu poradenství pro své klienty. Zakládám si na důvěryhodnosti, komplexnosti a spolehlivosti. Je pro mě velmi důležité přinášet klientovi aktuální informace, aby měl ve svém životě stabilní oporu a jistoty do budoucna. Ráda klientům pomáhám ke splnění jejich snů. Jelikož i sama vyhledávám profesionální partnery s nejširším komplexem služeb, sama se snažím nabízet totéž.

Proto pravidelně absolvuji různá školení, aby služby, které nabízím, byly stále aktuální a profesionální.

Je mi tedy velkou ctí být v týmu RK Evropa, protože portfolio realit mi chybělo jako poslední díl do skládačky mého komplexu služeb (pojištění, financování, investice).

Mojí největší odměnou je spokojený klient, který se nebude bát mě doporučit ostatním.

A jak vypadá spokojený klient? Spokojený klient má minumum starostí s prodejem či koupí nemovitosti, má veškeré důležité informace a proces přenechá makléři, který je na to plně kvalifikovaný. Tento klient tak prodává za nejlepší možnou cenu, ovšem s minimem starostí!

Svým klientům pomáhám nejen získat vysněné bydlení, ale též radím s financováním a veškerou potřebnou dokumentací.  Součástí mé práce je i zajištění rentability investičních nemovitostí. Svým klientům tak pomáhám k dlouhodobě lepší finanční nezávisloti. To vše spolehlivě a precizně.

Stačí nalézt správného partnera na cestě k lepší budoucnosti! 

Specializace

  • Byty
  • Domy
  • Pozemky
  • Komerční

Adresa

EVROPA Realitní kancelář PLZEŇ
Klatovská třída 340/ 25
30100 Plzeň

Jak pracuji

1.
Osobní setkání
Osobní setkání je základ, vzájemné porozumění a naladění na společnou notu je pro úspěšný obchod velice důležité!
2.
Obchod šitý na míru
Na základě společného setkání ušijeme obchod na míru Vašim potřebám. Vše nastavíme individuálně dle Vašich potřeb, abychom dosáhli Vaší maximální spokojenosti!
3.
Exklusivní spolupráce
Nejlepšího výsledku dosáhneme vzájemná důvěrou a maximálním nasazením! Jedno bez druhého není možné a proto většina mých realizovaných zakázek je v režimu exklusivního zastoupení!
4.
Maximálně spokojení klienti
Největší radost mám, když vidím spokojené klienty v nových domovech. A málem bych zapomněla...miluji srdcové obchody. Vlastně ani jiné neznám. Věděli jste, že do prvních 3 minut je jasné, zda obchod proběhne či nikoliv? Přijďte se přesvědčit, že prodávat

Kontaktovat Ing. Marie Perlíková

+420605943811 | marie.perlikova@rkevropa.cz