Používáme soubory cookies pro přizpůsobení obsahu webu a sledování návštěvnosti. Data o používání webu sdílíme s našimi partnery pro cílení reklamy a analýzu návštěvnosti. Více informací
Rozumím
RK Evropa
MENU
Největší radostí je pro mě spokojený klient, který mě doporučí.
Makléř měsíce
Certifikovaný makléř Certifikovaný makléř Certifikovaný makléř Certifikovaný makléř Certifikovaný makléř
Ing. Kristýna Havlová
Kontaktujte mě

Kdo jsem

Jmenuji se Kristýna Havlová a jsem součástí skvělého týmu realitní kanceláře RK EVROPA Vyškov, kde působím jako realitní makléřka.

V realitní branži se pohybuji téměř “od malička”, jelikož mým pracovním a hlavně celoživotním vzorem je můj otec a současně kolega Zdeněk Havel s mnohaletou praxí v oboru realit. Cestou realitní makléřky jsem se vydala především proto, abych byla oporou svým klientům při prodeji nemovitosti, který obvykle řeší jednou za život. 

Myslím si, že práce realitního makléře není snadná a je potřeba se neustále zlepšovat a vzdělávat. Proto jsem po studiu na vysoké škole v oboru Marketing a Obchod začala navštěvovat kurz oceňování nemovitostí. Zkušenosti získané při studiu se snažím uplatňovat každý den při své práci.

Specializace

  • Byty
  • Domy
  • Pozemky
  • Ostatní

Adresa

EVROPA realitní kancelář VYŠKOV
Husova 443/2
68201 Vyškov

Jak pracuji

1.
Osobní schůzka
Po vzájemném poznání si promluvíme o záměru Vašeho prodeje. Probereme všechny možnosti a výhody naší spolupráce. Zcela zdarma Vám vypracuji tržní ocenění nemovitosti, které nám určí za jakou cenu je možné nemovitost v určité době prodat. Současně Vám před
2.
Spolupráce
Pokud budete mít zájem se mnou spolupracovat, představím Vám jednotlivé kroky prodeje. Nemovitost připravím k prezentaci a zahájíme prodej. Vždy se snažím získat pro klienta nejvyšší možnou cenu, kterou v dané době trh nabízí.
3.
Prodej bez starostí
Při prodeji přeberu veškeré starosti za Vás. Během naší spolupráce se budu snažit být pro Vás spolehlivým partnerem, na kterého se budete moci kdykoliv obrátit. Budu Vás zastupovat jak při vedení prohlídek, zajištění právního servisu k podpisu smluv, ale
4.
Spokojenost
Vždy pracuji tak, aby byl klient především spokojený a byl rád, že si vybral pro spolupráci právě mě.

Reference

Velice děkuji mladé dvojici Ing.Ondřeje Novotného a ing. Kristýně Havlové za prodej mého bytu. Vím, že prodej byl náročný, časově tlačený z důvodu rezervace nové nemovitosti, ale po snahách těchto mladých makléřů jsme nakonec náš prodej v rozumné cenové relaci, uskutečnili. Velice děkuji za jednání a přístup. Tak by to mělo být. Díky moc. Dana S.

Realizované zakázky

Kontaktovat Ing. Kristýna Havlová

+420604892920 | kristyna.havlova@rkevropa.cz