Používáme soubory cookies pro přizpůsobení obsahu webu a sledování návštěvnosti. Data o používání webu sdílíme s našimi partnery pro cílení reklamy a analýzu návštěvnosti. Více informací
Rozumím
RK Evropa
MENU
"Jestli najdeš v životě cestu bez překážek, určitě nikam nevede. " Arthur C. Clarke
Certifikovaný makléř
Certifikovaný makléř Certifikovaný makléř Certifikovaný makléř
Mgr. Iva Brooks
Kontaktujte mě

Kdo jsem

Jsem předvědčená o tom, že vše v našem osobním i profesním životě má svůj význam a neděje se náhodou. Kombinace mých profesních zkušenností v oboru pedagogiky, obchodu i financí byla skvělou přípravou pro pozici Manažera realitní kanceláře.

  

Specializace

  • Ostatní

Adresa

EVROPA realitní kancelář OLOMOUC
tř. Kosmonautů 1288/1
779 00 Olomouc

Jak pracuji

1.
Vedení týmu makléřů pobočky
Dbám na to, aby naši makléři byli dostatečně proškoleni v realitním oboru s efektivními a dobrými pracovními návyky. Spolehlivost, profesionalita a duch týmové spolupráce je pro naši pobočku prioritou.
2.
Vedení profesionálního, přesto příjemného a pohodového zázemí naší olomoucké kanceláře
Snažíme se upevňovat důvěru v realitní kanceláře. Poskytujeme našim klientům vždy komplexní a bezpečné služby. Rádi vše společně s makléři vysvětlíme, poradíme s postupy i problémy v naší kanceláři s hezkým výhledem a výbornou kávou.
3.
Dohled nad realitními zakázkami a obchody
Díky každodenní kontrole zakázek, se ujišťuji, že děláme věci správně, poctivě a eticky. Dodržujeme bezpodmínečně Etický kodex společnosti.
4.
Realitní, finanční a právní podpora
Poskytuji a zajišťuji klientům veškeré informace související s realitním zprostředkováním.

Reference

Vážená paní Mgr. Iva Brooks
Tímto bych chtěl vyjádřit naprostou spokojenost s RK Evropa se sídlem v Olomouci při realizaci prodeje zděděného rodinného domu.
Jste seriózní RK a jednoznačně Vás budu doporučovat.
S přáním hezkého prožití nadcházejících svátků a hodně úspěchů v novém roce Váš spokojený klient.
V současné nelehké době, kdy je velmi těžké, resp. téměř nemožné pro člověka , který se nezabývá nemovitostmi, najít skutečného zájemce o koupi nemovitosti, jsem velmi rád, že se podařilo najít solidní realitní kancelář konkrétně RK Evropa se sídlem v Olomouci, jejíž makléřka p. Šípková Marie s přehledem a vysoce odborným a lidským přístupem dokázala v poměrně krátké době realizovat prodej zděděného rodinného domu dobrému zájemci.
Spolupráce s paní Marií Šípkovou byla perfektní, obrovská výhoda byla, že mimo jiné zajistila veškeré právní a další náležitosti potřebné k zdárnému prodeji. Nedovedu si představit, že bych jako fyzická osoba tyto věci zajišťoval sám bez odborných znalostí .
Velmi jí tímto děkuji a určitě ji budu doporučovat , pokud v mém okolí bude někdo potřebovat prodat, koupit či pronajmout nemovitost nebo byt.
Paní Šípková ještě jednou děkuji a přeji Vám mnoho osobních a pracovních úspěchů. Jsem rád , že jsem Vás poznal.
S přáním klidného prožití nadcházejících svátků a úspěšný nový rok. Váš spokojený klient Ing. Evžen Zavadil

Kontaktovat Mgr. Iva Brooks

+420774163603 | iva.brooks@rkevropa.cz