Používáme soubory cookies pro přizpůsobení obsahu webu a sledování návštěvnosti. Data o používání webu sdílíme s našimi partnery pro cílení reklamy a analýzu návštěvnosti. Více informací
Rozumím
RK Evropa
MENU
Můžete se spolehnout
Certifikovaný makléř
Certifikovaný makléř Certifikovaný makléř Certifikovaný makléř
Evgeniya Apostolova
Kontaktujte mě

Kdo jsem

Jmenuji se Evgeniya Apostolova,
Po většinu času jsem pracovala v cestovní agentuře zaměřující se na zákazníky převážně z východních zemí. V práci realitního makléře uplatňuji zejména své komunikační schopnosti, jazykové dovednosti a nabyté zkušenosti s prodejem. Dokážu lidem pomoci zorientovat se v tom, co chtějí a potřebují.

 Největší důraz v této profesi kladu na vzájemné navázání dobré spolupráce a osobním přístupu ke klientům. Prodej nebo koupě nemovitosti jsou klíčovým bodem v životě člověka, proto jako realitní makléř kladu na tuto skutečnost velikou důležitost. Samozřejmostí je pro mě profesionální, zodpovědná a pečlivá práce, která povede k Vaší spokojenosti.


 Poděkování a uznání mé práce je spokojený klient. Pouze takový je nejlepší reklamou.

 Děkuji za Váš čas strávený na mé stránce.

Specializace

  • Byty
  • Domy
  • Pozemky
  • Komerční

Adresa

EVROPA Realitní kancelář PRAHA 4 - PODOLÍ
Pod Pekařkou 107/1
147 00 Praha 4 - Podolí

Jak pracuji

1.
SEZNAMOVÁNÍ
Naslouchám klientům, zjistím jejích potřeby. Snažím se o navázaní důvěrných vztahu, což je prioritou.
2.
VÝHRADNÍ SPOLUPRÁCE
Pracuji pouze na základě výhradní spolupráce.
3.
PRŮBĚH OBCHODU
Společně probereme strategii prodeje. Připravím nemovitost k fotografování, příslušným specialistou to nafotíme a zainzerujeme. Pak následuje profesionální prezentace vaší nemovitostí, vyjednávaní a kvalitní právní servis.
4.
VÝSLEDEK
Prodávající - peníze. Kupující - nemovitost. Já - spokojení klienti.

Reference

Co se týče spokojenosti s Vaší prací, paní Apostolová,

musím konstatovat, že toto byl první případ v mém životě, kdy jsem se rozhodl využít realitního makléře k prodeji své nemovitosti a to stavebního pozemku v Lásenicích. Měl jsem opravdu štěstí, že jsem obdržel kontakt na Vás a vše proběhlo naprosto profesionálně a bez komplikací. Přístup ke všem zájemcům byl korektní a rovnocenný. Jistá administrativa mi přišla navíc, ale byl to pouze můj pocit, protože veškeré kroky s podpisy a bankovní úschovou kupní ceny nemovitosti byly hlavně na ochranu mé osoby. Musím ještě jednou poděkovat a vážím si Vašeho profesionálního přístupu.

Ještě jednou děkuji a přeji mnoho štěstí nejen v práci. Myslím, že se profesně určitě ještě setkáme.

Jaroslav Fical

Kontaktovat Evgeniya Apostolova

+420775682725 | evgeniya.apostolova@rkevropa.cz