Používáme soubory cookies pro přizpůsobení obsahu webu a sledování návštěvnosti. Data o používání webu sdílíme s našimi partnery pro cílení reklamy a analýzu návštěvnosti. Více informací
Rozumím
RK Evropa
MENU
,,Věřím, že osud mi do cesty přivede ty správné lidi ve správný čas."
Certifikovaný makléř
Certifikovaný makléř Certifikovaný makléř Certifikovaný makléř
Dagmar Chytilová
Kontaktujte mě

Kdo jsem

Dobrý den, jmenuji se Dagmar a jsem ráda, že si právě čtete mé řádky. Nejspíš hledáte, nebo prodáváte svou nemovitost. Pokud prodáváte a vaše odpověď na mou otázku níže bude ,,jednoho" tak jsme na dobré cestě ke spolupráci. 

Kolik máte zubařů ? 

Já mám taky jednoho zubaře a myslím si, že dobrého. Jsem spokojená, protože můj zubař o mé ústní dutině ví víc jako já. 

A tak by to mělo být i v případě makléře a vaší nemovitosti.

Nemovitost= jeden realitní makléř.

 

Práce makléře je o tom, aby vám svou prací ušetřil váš čas a peníze. Aby mezi vámi nevázla komunikace a aby věděl o vaší nemovitosti víc než vy. 

Asi jako zubař o vašich ústech :) 

Svou práci neberu pouze jako práci, ale je mi i koníčkem a prozatím jsem měla štěstí, že i lidi, které jsem stačila poznat si ke mě našli cestu a s většinou jsme navázali i přátelské vztahy. Jsem za to ráda a věřím, že takhle bude má práce pokračovat a třeba zrovna vy budete patřit do skupiny lidí, kteří si řeknou: ,,ne všichni makléři jsou stejní...."

MOTO:
,,Věřím, že osud mi do cesty přivede ty správné lidi ve správný čas." 

Jestli to budete právě vy, to už záleží na vás....

Specializace

  • Byty
  • Domy
  • Komerční
  • Ostatní

Adresa

EVROPA Realitní kancelář OSTRAVA
Nádražní 1844/153
720 00 Ostrava

Jak pracuji

1.
Seznámení se s klientem a nemovitostí
Preferuji vždy osobní schůzku, nejlépe na dané nemovitosti.
2.
Spolupráce
Domluvíme si podmínky, za jakých se bude s danou nemovitostí pracovat. Co pro vás můžu udělat, jaký je postup u prodeje i pronájmu a vše co si domluvíme, hodíme na papír - smlouva o zprostředkování. To proto, aby jste měli i vy písemně naší dohodu!
3.
Komunikace
Vždy, když se ozve zájemce, dávám vědět alespoň SMS, aby jste i Vy měli přehled o tom, jaký je a nebo není zájem o vaší nemovitost. Domlouvám prohlídky tak, aby to vyhovovalo všem stranám, a Vy máte přehled o prohlídkách i když u nich nejste.
4.
Závěrečný večírek
To znamená, že vše proběhlo úspěšně a my se všichni sešli u předání nemovitosti. Když dochází k této fázi, tak vím, že jsem odvedla svou práci dobře a mám spokojené klienty. A to taky svědčí o tom, jakou hezkou referenci na mě úplně na závěr pošlete :)

Reference

S paní Chytilovou spolupracuji již několik let. Dovolím si ji doporučit ve všech ohledech. Velmi příjemné vystupování má doplněno profesionálním a efektivním přístupem. Vždy mi vyřešila všechny požadavky na výbornou. Je proaktivní a díky zkušenostem schopná navrhovat účinná opatření v realitních otázkách. Negativní postřeh dodnes nenacházím. S paní Chytilovou je radost spolupracovat.
"Spolupráce s paní Chytilovou probíhala na výbornou. Po celou dobu vyřizování koupě bytu byla velice vstřícná a ochotná. Velice na nás zapůsobil její lidský přístup. Vřele Doporučuji.
R.M."

Ještě jednou moc děkujeme za spolupráci. Bydlí se nám skvěle ! Co se týče bytu, zatím jsme nenarazili na žádnou vadu. Takový výhled na Beskydy jako máme teď, nám v Ostravě chyběl.

Hezký den a mnoho spokojeným klientů.
Dobrý den, chtěla jsem se podělit o referencí na paní makléřku Chytilovou.
Kupovali jsme přes ni byt.
Paní makléřka je velmi lidská, milá a vstřícná osoba. Dodržela s paní majitelkou, která byt prodávala, její kritéria a snažila se vyhledat nejvhodnějšího kupujícího, a nakonec prodali byt nám, a jsme velmi vděční.
Její rychlé jednání a celkový přístup doprovází velká spokojenost ze všech stran.
Děkujeme moc, a přejeme mnoho dalších úspěchů. Kateřina a Karel, byt v Karviné.
Děkuji za velmi vstřícné a příjemné jednání v celém procesu zajištění pronájmu našeho bytu. Ing. Iva V.
Dobrý den,
rádi bychom Vám, paní Chytilová, poděkovali za profesionální přístup a seriózní jednání při zprostředkování převodů družstevních bytů v našem domě.
Jednání s Vámi bylo vždy příjemné a navíc jste zajistila vše, co bylo nutné připravit, aby se jednání zbytečně neprotahovalo.
Mohli jsme se na Vás spolehnout, že vše proběhne hladce a bez problémů, což nebývá v dnešní době běžné.
Je vidět, že Vás práce makléřky baví a dáváte do toho vše.
Přejeme Vám jen spokojené klienty a vždy Vás doporučíme.

František Eliáš
Kopřivnice
Dobrý den
chceme pochválit a doporučit paní realitní makléřku paní Dagmar Chytilovou - při koupi, nebo prodeji nemovitostí. Je vstřícná, rychlá a spolehlivá. K naší spokojenosti.
Manželé Reková, Malík.
Paní Chytilová je ženou na správném místě. Díky jejímu perfektnímu servisu a lidskému přístupu jsme získali krásný byt a to ještě s krásnější cenou.

Vřele doporučuji.

Děkujeme Vám pěkně za všechno :))) Mějte se krásně :)

M.( byt Zábřeh )
Výborná, rychlá a přátelská spolupráce. Velice sympatická realitní makléřka Dagmar Chytilová nám velmi zpříjemnila hledání pronájmu. Díky ní se komplikované vyřizování stalo vždy milým setkáním. Paní Chytilovou určitě všem doporučujeme.

Luboš M.
Reference:
U branky domu nabízeného bytu stála usmívající se mladá žena ze které vyzařovala pozitivní energie. Její vystupování na mne příjemně zapůsobilo. Cítila jsem z něj, že přistupuje ke své práci s radostí a že ji právě tato práce baví. Po týdnech hledání nového podnájmu a očekávání, která nebyla naplněna, bylo toto setkání jako postavit se prochladlá pod hřejivé teplo slunečních paprsků. Nechala jsem na sebe působit její neformální, přirozené chování, otevřenost a radost. Vstoupil do mě klid, pocit lidského tepla a vlídnosti. Pomyslela jsem si: "Takhle to vypadá, když se člověk setká s andělem. Tuto ženu mi poslalo samo nebe..."
Paní Chytilová je podle mne výjimečná makléřka. Na všechny obavy a starosti můžete zapomenout. Je to skutečná úleva řešit obchodní jednání s takovým člověkem. Dočkáte se upřímného zájmu, samozřejmé ochoty, vstřícnosti a k tomu dostanete ranec úsměvů, z kterého můžete čerpat ještě dlouho po setkání. S pocitem důvěry jsem vložila své rozhodnutí a představy do jejich rukou. I když se během jednání vyskytly překážky k uzavření smlouvy, paní makléřka je nějakým kouzlem dokázala vyřešit. Možná umí čarovat, možná nosí v kapse ukryté kouzelné prsteny nebo prostě dokáže vzájemné obavy rozptýlit jen svou pouhou přítomností a srdečností. Přeji jí v její práci mnoho úspěchů, protože si to zaslouží a moc děkuji za to, že jsem ji mohla potkat.
Chtěl bych poděkovat paní Dagmar za její práci, pomoc a trpělivost při koupi bytu a následně za její pracovní nasazení při hledání vhodného nájemníka. Děkuji a doporučuji.
A.U.

Kontaktovat Dagmar Chytilová

+420607445445 | dagmar.chytilova@rkevropa.cz