Používáme soubory cookies pro přizpůsobení obsahu webu a sledování návštěvnosti. Data o používání webu sdílíme s našimi partnery pro cílení reklamy a analýzu návštěvnosti. Více informací
Rozumím

MENU

Vladimír Zahout

Certifikovaný realitní makléř

Telefon 603 566 377
Telefon 371 008 008


Klatovská třída 340/ 25
30100 Plzeň

Představení makléře

Vladimír je zkušeným makléřem v EVROPA realitní kanceláři Plzeň. Za 3 roky působnosti již získal nespočet spokojených klientů. Na Business Academy Evropa absolvoval certifikovaná školení s titulem makléř expert. Svým klientům pomáhá s prodejem a koupí nemovitostí tak, aby jim co nejlépe pomohl v jejich přechodu ze starého domova do nového. Stále neztratil svůj počáteční entusiasmus.

 

Specializace

  • Byty
  • Domy
  • Pozemky
  • Komerční
  • Ostatní

Reference

18.9.2018
Dobrý den,

úvodem chceme poděkovat za spolehlivé služby Vaší realitní kanceláře, především však realitnímu makléři panu Zahoutovi. Pan Zahout je profesionálním realitním makléřem, což je většina lidí z tohoto oboru, vím to proto, že než jsem koupila  nemovitost přes pana Zahouta poznala jsem spoustu realitních makléřů. Pan Zahout má ale na rozdíl od těch ostatních navíc i lidský přístup a není pro něj prioritní pouze honba za penězi svých klientů. Nikdy nám nic nevnucoval, veškeré informace o domě nám řekl popravdě a kdykoliv jsme potřebovali další, bez okolků nám je zjistil. Dokonce uspořádal i osobní schůzku s majiteli, abychom došli ke kompromisu ohledně nedořešených záležitostí v domě. I co se týkalo smluv vždy nám dobře poradil a nad rámec svých povinností s námi doklepal prodej domu až do konce. Panu Zahoutovi tímto chceme poděkovat ale i Vám a myslíme si, že Vaše společnost může být hrdá, že má ve svém týmu lidi, jako je pan Zahout.

 

Jarda a Monika

SmržoviceNemovitosti makléře

Kontaktovat makléře Vladimír Zahout