Používáme soubory cookies pro přizpůsobení obsahu webu a sledování návštěvnosti. Data o používání webu sdílíme s našimi partnery pro cílení reklamy a analýzu návštěvnosti. Více informací
Rozumím

MENU

RNDr. Jana Utěkalová

Certifikovaný realitní makléř

Telefon 605 231 164
Telefon 605 231 164


Stojanova 1336
68601 Uherské Hradiště

Představení makléře

Práce realitní makléřky je pro mě práce v oboru, který poskytuje rozmanité možnosti realizace a výzvy, které ráda zdolávám. Mohu říci, že jako prodejce nemovitostí se ze mě stala v realitní kanceláři Evropa profesionálka. Mou velkou výhodou je trpělivost a umění naslouchat.

Specializace

  • Domy a vily
  • Chaty a rekreační objekty
  • Byty
  • Pozemky
  • Komerční objekty
  • Hotely, penziony a restaurace
  • Komerční prostory
  • Zemědělské objekty

Reference

5.9.2016

"V uplynulém roce jsme se v rodině rozhodli prodat byt včetně garáže v lokalitě s malou kupní silou. Nejdříve jsme se snažili prodat objekt sami. Na základě podaného inzerátu se nám ozývali (skoro by bylo lépe říci vnucovali) ani ne tolik zájemci, jako spíše bezejmenní zástupci realitek. Tak jsme začali naopak uvažovat o tom, že si nakonec nemovitosti ponecháme. Po určité době váhání a rozhodování, co dál, jsme se nakonec na základě doporučení rodinného známého přece jen obrátili na RK Evropa. Naší věci se ujala RNDr. Jana Utěkalová.
Naše první a  bohužel negativní zkušenost s realitkami  se promítla z naší strany do  prvotního kontaktu s paní Janou Utěkalovou, ale tyto pocity velmi záhy pominuly Od počátku nás překvapila svým osobním zaujetím a velmi citlivým přístupem k věci. Zajímala se o detaily ohledně našeho záměru prodat byt a garáž, dokázala se vžít do role klientů, kteří opouští místo, kde prožili přes  50 let. Současně zůstala nad věcí a jako správný profesionál nastavila zcela reálně a pro prodej klíčově jednotlivé kroky nabídky naší nemovitosti na trhu prodeje nemovitostí. 
Zajímala se o naši věc, nechala si vysvětlit naše představy. Zodpověděla naše četné dotazy a velmi záhy tímto vším získala naši důvěru. Ujala se našeho prodeje a vše probíhalo přesně tak, jak se vždy domluvilo.  Po ujasnění našich představ o prodeji  vypracovala plán prodeje a vysvětlila dopodrobna postup  nabídky a prodeje naší nemovitosti. 
Zpropagování objektu prodeje proběhlo v několika rovinách, přesto  nebo právě proto  bylo vždy objektivní. Navíc paní Jana spontánně promýšlela a  navrhovala další možné kroky. Kvalitní vedení propagace s doložením pozitivní fotodokumentace  objektu, zdůraznění pozitiv objektu v popisech a včasná volba strategie vedení propagace z její strany měly klíčový podíl na vyvolání zájmu o koupi u potenciálních zájemců a ve finále vedlo k plánovanému prodeji.
Veškerá starost o prohlídky, práce se zájemci, styl vedení prohlídek v pohodovém  a pozitivním duchu směrem ke všem přítomným a současně hájení zájmů a nároků klienta  – to jsou velké lidské devizy RNDr. Jany Utěkalové, které její profesionální přístup  v prodeji dobře doplňují a umocňují. Současně jsme po celou dobu prodeje ocenili míru maximálně otevřené komunikace a fakt, že jsme byli vždy o každém kroku informováni a dostatečně předem. Vzájemné telefony a e-maily byly samozřejmostí.
Tak, jak probíhala vlastní etapa realizace nabídky k prodeji, tak také samotné dokončení společného díla – prodej včetně všech právních náležitostí proběhl zcela dle domluvy. Náležitosti a obsah písemných dokladů prodeje byly s námi konzultovány předem, měli jsme tak možnost se s nimi v klidu seznámit. I toto jsou důvody, proč stvrzení prodeje našimi finálními podpisy byly příjemnou schůzkou na půdě pobočky RK.  
Právě v těchto dnech došlo k přepisu bytu s garáží na nové majitele, poprvé po 55 letech. Všichni společně i s paní RNDr. Janou Utěkalovou jsme si při podpisu smluv slíbili chvilku s kávou u příležitosti finálního předání bytu. Myslím, že toto mluví za vše a na to kafe se již těším. 
Pokud bych měla někdy příště prodávat či kupovat nemovitost, rozhodně bych šla přímo do RK Evropa. Pozitivní zkušenost s Vaší realitní kanceláří mě díky přístupu a péči o klienta v osobě paní Jany Utěkalové přesvědčila o tom, že tyto věci patří do rukou profesionálů, kterým zájmy klienta skutečně nejsou cizí .  "

Děkuji Eva Cepková
Kontaktovat makléře RNDr. Jana Utěkalová