Používáme soubory cookies pro přizpůsobení obsahu webu a sledování návštěvnosti. Data o používání webu sdílíme s našimi partnery pro cílení reklamy a analýzu návštěvnosti. Více informací
Rozumím

MENU

Marcela Trejbalová

Certifikovaný realitní makléř

Telefon 608 611 830
Telefon 312 240 808


náměstí Svobody 1626
27201 Kladno

Představení makléře

Marcela se pohybuje v obchodě  více než 20 let, přičemž realitami se zabývá 8 let a to stále v kanceláři Evropa Kladno, dřive Absolut Reality a finance. Mezi nejoblíbenější druh nemovitosti, které zprostředkovává, patří byty a domy v Kladně a jeho okolí, nezalekne se však ani pozemků.  

Specializace

  • Domy a vily
  • Byty
  • Pozemky

Reference

30.10.2017

Vážení, chci tímto poděkovat paní makléřce Marcele Trejbalové, se kterou jsem měla to potěšení realizovat prodej ne zrovna ideálního stavebního pozemku. Musím ocenit profesionální přístup, znalost věci, ochotu, zejména však velmi příjemné osobní jednání. To vše platí taktéž pro pana ředitele Martina Trejbala.
Bylo mi ctí a potěšením se s těmito osobnostmi potkat.

Vaši kancelář vždy ráda doporučím. Zároveň chci popřát mnoho úspěchů a dobrých nemovitostí i klientů do budoucna.

Renata Kolářová

30.10.2017

Dobrý den,

chtěl bych tímto ještě jednou poděkovat za naprosto profesionální až přátelský přístup paní Trejbalová,která měla na starost prodej našeho bytu v Benešovské ulici v Kladně. Pro někoho,kdo se v tomto oboru vůbec nepohybuje je to velmi příjemné a opravdu jsem se velice rád nechal navádět co dál. Někdy to opravdu není snadné, v mnohých institucích jako je katastr v Kladně se opravdu zastavil čas asi  někdy před rokem 1989 a mají na vše dostatek času...

I v takových situacích pak dokázala paní Trejbalová věc uklidnit a vnést do toho systém a pořádek. Spolupráce s celou kladenskou realitkou Evropa pro mě byla velmi milá a překvapilo mě,že se dnes najdou takový profesionálové ve svém oboru,které to i baví a jsou odborně znalí.

 Jěště jednou moc děkujeme, Michal a Simona J.

17.2.2017

Dobrý den, 
obrátili jsme se na realitní kancelář Evropa, kterou v našem případě zastupovala paní makléř Marcela Trejbalová, se žádostí o pomoc při pronájmu našeho bytu 3+1 v Kladně Švermově. V současné době se nezdržujeme na území České republiky, takže komunikace mezi RK a námi byla o to složitější. Veškerou agendu bylo třeba řešit telefonicky a mailovou poštou. Přesto jsme byli s prací paní makléřky Trejbalové velmi spokojeni. Její velice vstřícný a ochotný přístup, naprosto korektní jednání, obdivuhodná flexibilita i v pozdních večerních hodinách a konstruktivní uvažování, si zaslouží nejenom velky obdiv, ale i upřímné a srdečné díky za její odvedenou práci. Velmi radi se na ni budeme v budoucnu opět obracet a můžeme s naprostým přesvědčením doporučit jak paní makléřku Trejbalovou, tak i RK Evropa, kde jsme byli vždy mile a ochotně osloveni. Rádi bychom touto formou pani Trejbalové a jejímu týmu srdečně poděkovali za jejich angažovanost, kompetentnost, dynamičnost a jejich profesionalitu.

S pozdravem
manželé Hoffmannovi  
Nemovitosti makléře

Kontaktovat makléře Marcela Trejbalová