Používáme soubory cookies pro přizpůsobení obsahu webu a sledování návštěvnosti. Data o používání webu sdílíme s našimi partnery pro cílení reklamy a analýzu návštěvnosti. Více informací
Rozumím

MENU

Marcela Trejbalová

Certifikovaný realitní makléř

Telefon 608 611 830
Telefon 312 240 808


náměstí Svobody 1626
27201 Kladno

Představení makléře

Marcela se pohybuje v obchodě  více než 20 let, přičemž realitami se zabývá 8 let a to stále v kanceláři Evropa Kladno, dřive Absolut Reality a finance. Mezi nejoblíbenější druh nemovitosti, které zprostředkovává, patří byty a domy v Kladně a jeho okolí, nezalekne se však ani pozemků.  

Specializace

  • Domy a vily
  • Byty
  • Pozemky

Reference

17.2.2017

Dobrý den, 
obrátili jsme se na realitní kancelář Evropa, kterou v našem případě zastupovala paní makléř Marcela Trejbalová, se žádostí o pomoc při pronájmu našeho bytu 3+1 v Kladně Švermově. V současné době se nezdržujeme na území České republiky, takže komunikace mezi RK a námi byla o to složitější. Veškerou agendu bylo třeba řešit telefonicky a mailovou poštou. Přesto jsme byli s prací paní makléřky Trejbalové velmi spokojeni. Její velice vstřícný a ochotný přístup, naprosto korektní jednání, obdivuhodná flexibilita i v pozdních večerních hodinách a konstruktivní uvažování, si zaslouží nejenom velky obdiv, ale i upřímné a srdečné díky za její odvedenou práci. Velmi radi se na ni budeme v budoucnu opět obracet a můžeme s naprostým přesvědčením doporučit jak paní makléřku Trejbalovou, tak i RK Evropa, kde jsme byli vždy mile a ochotně osloveni. Rádi bychom touto formou pani Trejbalové a jejímu týmu srdečně poděkovali za jejich angažovanost, kompetentnost, dynamičnost a jejich profesionalitu.

S pozdravem
manželé Hoffmannovi  
Nemovitosti makléře

Kontaktovat makléře Marcela Trejbalová