Používáme soubory cookies pro přizpůsobení obsahu webu a sledování návštěvnosti. Data o používání webu sdílíme s našimi partnery pro cílení reklamy a analýzu návštěvnosti. Více informací
Rozumím

MENU

Martin Trejbal

Certifikovaný realitní makléř

Telefon 736 532 787
Telefon 312 240 808


náměstí Svobody 1626
27201 Kladno

Představení makléře

Martin se věnuje nemovitostem od roku 2011, kdy nastoupil do pobočky Evropa Kladno po jednoleté spolupráci s firmou Partners. Předtím působil 16 let u globálního přepravce zásilek DHL v několika manžerských funkcích. Z hlediska realit řeší nejčastěji komplexnější nebo něčím složité nemovitosti, například domy s radonem, pozemek s navážkou, větší počet majitelů jedné nemovitosti apod. Vzdálenost vaší nemovitosti není podstatná. Teším se na spolupráci s Vámi. 

Reference

12.10.2017

Vážený pane Trejbale,

v minulých dnech kupovala dcera prostřednictvím Vaší RK rodinný domek v Brandýsku.

Ráda bych touto cestou ocenila Vaši profesionalitu, přístup a hlavně zodpovědný přístup, vč. striktního dodržování domluvených termínů. V oblasti realit se pohybuji poměrně intenzivně a o činnosti většiny RK si nedělám valné iluze. Byla jsem tedy velmi mile překvapena a, pokud bych v budoucnu potřebovala využít služeb realitní kanceláře, velmi ráda se na Vás s důvěrou obrátím.

S pozdravem a přáním krásného dne, Ivana H.

17.2.2017

Dobrý den, moc bych chtěla poděkovat vaší realitní kanceláři EVROPA za perfektně odvedenou práci.Děkuji panu Trejbalovi a hlavně panu Kaplanovi, neměl to jednoduché, bylo plno zádrhelů z naší strany, ale poradil si s tím, (klobouk dolů). Moc děkuji a přeji hodně nových klientů. Alena S.

17.2.2017

Vážený pane Trejbale, paní Žižková,

ráda bych Vám touto cestou poděkovala za značnou pomoc při vyřizování koupě chaty, obzvláště při zařizování všech nutných formalit. Bez vaší pomoci bych to jen těžko zvládla, protože se v této oblasti neorientuji.

Květa R.
Nemovitosti makléře

Kontaktovat makléře Martin Trejbal