Používáme soubory cookies pro přizpůsobení obsahu webu a sledování návštěvnosti. Data o používání webu sdílíme s našimi partnery pro cílení reklamy a analýzu návštěvnosti. Více informací.
Rozumím
RK Evropa
MENU

Gabriela Šašková

Certifikovaný realitní makléř

Kontaktujte mě

Klatovská třída 340/ 25
301 00 Plzeň

Představení makléře

Gabriela pracuje ve společnosti EVROPA realitní kancelář Plzeň od r. 2019.Práce s lidmi ji provází po celou její profesní kariéru. Činnost realitního makléře před pár lety opustila, a když ji osud postavil před rozhodnutí, zda opět vstoupit do realitního světa, a to u společnosti EVROPA, neváhala.

 V Business Academy Evropa absolvovala všechny stupně certifikovaných školení a v prosinci 2020 úspěšně složila i zkoušku odborné způsobilosti podle zákona č. 179/2006 Sb. - profesní kvalifikace Realitní zprostředkovatel.

Ráda Vám pomůže s prodejem, koupí či pronájmem nemovitosti. Její hlavní motivací je spokojený klient. 

Specializace

  • Byty
  • Domy
  • Pozemky
  • Komerční

Reference

14.8.2023
Vážená paní Šašková,
chtěla bych Vám poděkovat za velice příjemnou spolupráci při prodeji bytu po mé matce. Byla jsem s Vaší prací a profesionálním přístupem opravdu spokojená a jestli se v budoucnu naskytne další příležitost, doufám, že se na Vás mohu opět s důvěrou obrátit.
Ještě jednou děkuji a přeji mnoho stejně spokojených klientů.
Marie Blažková
31.3.2023
Dobrý den, děkuji Vaší realitní kanceláři za profesionální přístup při mé poptávce na pronájem.
Paní Šašková dokázala, že i v tak složité době je možné najít zájemce.......
Mnozí kolegové z konkurenčních kanceláří ani zdaleka nepředvedli, že každá věc ( nemovitost) má svého zájemce.
Děkuji. Karásek
5.7.2022
Dobrý den. Koncem března 2022 jsem měl přání a koncem června 2022 bylo splněno. Počáteční vnitřní obavy rozptýlila makléřka, paní Gabriela Šašková. S klidem, jistotou a v pohodě nás v neuvěřitelně krátké době dovedla do cíle. Výběr RK Evropa, byl po této zkušenosti, sázkou na jistotu. Vím, kam se příště obrátit. Díky Calko.Nemovitosti makléře

Kontaktovat Gabriela Šašková

+420603566373 | gabriela.saskova@rkevropa.cz