Používáme soubory cookies pro přizpůsobení obsahu webu a sledování návštěvnosti. Data o používání webu sdílíme s našimi partnery pro cílení reklamy a analýzu návštěvnosti. Více informací
Rozumím

MENU

Petr Gregor

Certifikovaný realitní makléř

Telefon 606 774 064
Telefon 770 100 616

EVROPA Realitní kancelář ČELÁKOVICE

Masarykova 634/23
25088 Čelákovice

Představení makléře

Dobrý den,

 jmenuji se Petr Gregor a jsem jednatelem pobočky EVROPA realitní kancelář Čelákovice.

 Mnoho mých negativních zkušeností a absence některých služeb na trhu mě natolik motivovalo, že jsem se rozhodl vstoupit na trh realit a nabídnout lidem jiný přístup v poskytování realitních služeb.

 Mým hlavním cílem je co nejlépe poznat svého klienta a vnímat jeho potřeby. Ze zkušenosti vím, že nákupem, či prodejem nemovitosti řešíme svou životní situaci, jako je například založení rodiny, dědictví, lepší dostupnost práce, rozvod atd..

 Je důležité si uvědomit, že nákup, nebo prodej nemovitosti pro nás znamená jednu z nejdůležitějších investic v našem životě. Proto si dovoluji nabídnout mé služby přímo Vám vytvořené na míru, které povedou k Vaší spokojenosti a zhodnocení Vaší životní situace.

 Proto si velmi zakládám na budování dlouhodobých vztahů se svými klienty, abych se stal opravdu osobním, či rodinným realitním poradcem.

 Díky tomuto svazku vím, že mohu svým klientům nabídnout komfortní servis realitních služeb a především partnera, na kterého se můžou spolehnout.

 Jsem zde proto, abych Vám v těchto situacích poradil, udělal za Vás odbornou práci a ušetřil Vám starosti, peníze a hlavně čas, který můžete věnovat své rodině, koníčkům, či Vaší práci.

Pokud i Vy hledáte profesionála v realitách, budu rád, když se na mě obrátíte.
Kontaktovat makléře Petr Gregor