Používáme soubory cookies pro přizpůsobení obsahu webu a sledování návštěvnosti. Data o používání webu sdílíme s našimi partnery pro cílení reklamy a analýzu návštěvnosti. Více informací
Rozumím

MENU

Miroslav Reil

Realitní makléř

Telefon 731 679 202
Telefon 731 679 202


Nuselská 236/39
14000 Praha 4 - Nusle

Představení makléře

Mirek je zde pro Vás 24 hodin denně, 7 dní v týdnu tak, aby Vám pomohl vyřešit Vaše plány v nelehkém a nepřehledném světě realitního byznysu. Této problematice se věnuje již 8 roků a má za sebou řadu odborných vzdělávacích kurzů, řadu úspěšně zrealizovaných obchodů, a nespočet spokojených klientů, kteří jeho služby dál doporučují, což je pro něj tou největší odměnou. V tuto chvíli dokončuje certifikaci ISO 17024, což bude v konečném důsledku pro jeho klienty hmatatelný důkaz, že se jim dostává toho nejlepšího servisu na tuzemském realitním trhu. Pro své klienty je kdykoli k dispozici. Zavolejte mu a zeptejte se na všechno, co vás zajímá ze světa realitního obchodu.
A proč s ním?
Pracuje v týmu s jeho stálými spolupracovníky.
Ušetří především váš čas a náklady, které by jste stejně investovali do inzerce, na právníka, na odhadce a za administrativní poplatky.
Žádné platby za služby předem.
Žádné smlouvy na dobu neurčitou.
Garantuje nejrychleji realizovaný obchod, který je daný délkou trvání smlouvy.
Pro každého majitele zdarma vypracuje posudek tržní ceny.
Majitel může využít zdarma marketingový plán v hodnotě 1.000,- Kč/měsíc.
Garantuje spolupráci mezi všemi makléři v síti RK EVROPA za jednu provizi bez navýšení.
V RK EVROPA pracuje s více než 85 tisíci návštěvami na interním portálu v každém měsíci.
Využívá poptávkový systém s téměř 3.000 konkrétními aktuálními poptávajícími zájemci o nákup nemovitosti.
Používá srozumitelný způsob vyjednávání o ceně podložený kalkulacemi a propočty.

Specializace

  • Domy a vily
  • Byty
  • Pozemky

Reference

31.8.2017

Pan Miroslav Reil je nejen odborník ve svém oboru, ale i profesionál. Svou práci odvádí bez ohledu na volný čas a nad rámec svých běžných pracovních povinností. Případnou spolupráci s p. Mirkem Reilem plně podporuji a bez výhrad doporučuji. Jsem přesvědčen, že každý klient bude s ním stejně spokojen, tak jako já při prodeji své nemovitosti.

A. M.

15.8.2017

Špičková práce od A do Z...který makléř na vás myslí i po několika měsících a v lednu za vás vyřídí pravidelnou daň z nemovitosti?. Děkuji.

Petr P.

3.7.2017

Pan Reil je pro nás symbolem profesionality a kvality realitního makléře, předtím jsme bohužel takové zkušenosti neměli, až s ním se nám podařilo naší nemovitost prodat a to za výhodných podmínek a velmi solidního jednání ze strany pana Reila. Můžeme jen doporučit.

T.K.
Nemovitosti makléře

Kontaktovat makléře Miroslav Reil