Používáme soubory cookies pro přizpůsobení obsahu webu a sledování návštěvnosti. Data o používání webu sdílíme s našimi partnery pro cílení reklamy a analýzu návštěvnosti. Více informací
Rozumím

MENU

Václav Špaček

Certifikovaný realitní makléř

Telefon 606 787 078
Telefon 606 787 078


Počernická 633/93
108 00 Praha 10 - Malešice

Představení makléře

Vážení klienti, 

již od roku 2001 pomáhám svým klientům s výběrem, nákupem, prodejem, pronájmem a financováním realit. Za tuto dobu jsem úspěšně zprostředkoval mnoho a převodů domů a bytů v osobním, družstevním i podílovém vlastnictví a zajistil hypoteční úvěry a úvěry ze stavebního spoření v řádech desítek milionů korun.

 Zajistím pro vás kompletní servis v oblasti realit. Vždy kladu důraz na kvalitně a precizně provedené služby a mým cílem je maximální spokojenost mých klientů. Vždy hájím zájmy svých klientů a snažím se jejich nemovitost prodat nebo pronajmout za nejvyšší možnou cenu.

Zajistím vám prodej, nákup i pronájem pozemků, bytů, domů chat i dalších nemovitostí. Specializuji se i na pomoc s oddlužením, exekucí a vykoupením nemovitostí za nejvyšší možnou cenu. Díky tomu docílíme nejen snížení finanční zátěže, ale také psychické pohody klienta a jeho rodiny.

Pokud budete mít bližší zájem o prodeji nebo pronájmu Vašeho bytu, rodinného domu, chaty, pozemku jednat, budu rád, pokud se se mnou spojíte na uvedeném telefonním čísle či e-mailu. Následně se dohodneme na nezávazné osobní schůzce a předání dalších důležitých informací. Výstupem může být v případě Vašeho zájmu i odborné posouzení ceny Vaší nemovitosti, zajištění průkazu energetické náročnosti budovy (PENB, zákonná podmínka), poradenství v oblasti právní, daňové a realitní problematiky.

Věřím, že cestou ke kvalitnímu servisu a službám, je stále vzdělávání v oboru a osobní rozvoj. Z tohoto důvodu se účastním kurzů a certifikací, které mi umožnují být pro vás tím „osobním makléřem“ na kterého se můžete spolehnout.

Dovolte mi, stát se Vaším osobním makléřem.

 

Specializace

  • Byty
  • Domy
  • PozemkyNemovitosti makléře

Kontaktovat makléře Václav Špaček