Používáme soubory cookies pro přizpůsobení obsahu webu a sledování návštěvnosti. Data o používání webu sdílíme s našimi partnery pro cílení reklamy a analýzu návštěvnosti. Více informací
Rozumím

MENU

Ing. Václav Petroš

Certifikovaný realitní makléř

Telefon 607 447 447
Telefon 607 441 441


Nádražní 3271/136
720 00 Ostrava

Představení makléře


Mám zkušenosti s prodejem všech typů nemovitosti, se speciálním zaměřením na pozemky. Pracuji převážně exkluzivně, což v praxi znamená větší procento uzavřených obchodů. Velký důraz kladu na detaily, na prvním místě je spokojenost klienta.

Specializace

  • Byty
  • Domy
  • Pozemky

Reference

12.9.2018

Dobrý den,
chtěl bych moc poděkovat realitnímu makléři, panu Ing. Václavu Petrošovi z RK Evropa - Ostrava , za bezproblémový prodej našeho pozemku ve Frýdku. Vždy byl velmi milý a kdykoli připravený nám odpovědět na jakýkoli dotaz. Oceňuji hlavně  pozitivní přístup, ochotu a zkušenosti v oboru nemovitostí
Vaši RK budeme doporučovat dál!

 

 

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

S pozdravem
Přemysl Michálka

E-mail: prema.michalka@gmail.com
GSM: +420 733 374 925

21.8.2018

S panem Ing. Petrošem jsem byla velmi spokojena, pronájem bytu proběhl bez sebemenších komplikací, oceňuji jeho lidský přístup.

Děkuji, Vlhová K.

10.1.2018

Dobrý den, 

zasílám vám krátké hodnocení tykající se realitního makléře pana Ing. Václava Petroše.  

Musím podotknout, že jsem s ním byl vždy co se týče realit maximálně spokojen. Spolupracuji s ním již delší dobu. Vždy byl spolehlivý a dokázal mi se vším pomoci a poradit. Nemám tedy nic co bych  k jeho osobě mohl vytknout, či jakkoliv kritizovat. Ve spolupráci s ním, tedy budu i nadále pokračovat. 

S pozdravem a přáním hezkého dne,

 

Glogar Tomáš
Střechy Glogar
Příborská 2419
 
Nemovitosti makléře

Kontaktovat makléře Ing. Václav Petroš