Používáme soubory cookies pro přizpůsobení obsahu webu a sledování návštěvnosti. Data o používání webu sdílíme s našimi partnery pro cílení reklamy a analýzu návštěvnosti. Více informací
Rozumím

MENU

Ing. Václav Petroš

Certifikovaný realitní makléř

Telefon 607 447 447
Telefon 607 441 441


Nádražní 3271/136
720 00 Ostrava

Představení makléře


Mám zkušenosti s prodejem všech typů nemovitosti, se speciálním zaměřením na pozemky. Pracuji převážně exkluzivně, což v praxi znamená větší procento uzavřených obchodů. Velký důraz kladu na detaily, na prvním místě je spokojenost klienta.

Specializace

  • Byty
  • Domy
  • Pozemky

Reference

10.1.2018

Dobrý den, 

zasílám vám krátké hodnocení tykající se realitního makléře pana Ing. Václava Petroše.  

Musím podotknout, že jsem s ním byl vždy co se týče realit maximálně spokojen. Spolupracuji s ním již delší dobu. Vždy byl spolehlivý a dokázal mi se vším pomoci a poradit. Nemám tedy nic co bych  k jeho osobě mohl vytknout, či jakkoliv kritizovat. Ve spolupráci s ním, tedy budu i nadále pokračovat. 

S pozdravem a přáním hezkého dne,

 

Glogar Tomáš
Střechy Glogar
Příborská 2419
 

1.11.2017


Dobrý den, tímto bych rád poděkoval panu Ing.V. Petrošovi. Jeho přístup je velice profesionální a na úrovni, vše vyřídil efektivně a rychle. Byl schopen prodat, dle ostatních R.K., neprodejnou nemovitost. Oceňuji hlavně, pozitivní přístup, ochotu a zkušenosti v oboru nemovitostí. Doporučuji! Karel Biel

23.9.2017

Zdravím,
chtěl bych touto cestou poděkovat vaší RK Evropa a hlavně vašemu kolegovi Václavu Petrošovi za vytrvalou snahu a péči,s jakou se snažil prodat můj pozemek v H.Domaslavicích.Veškerá jednání byla velmi profesionální a přínosná.Byl jsem po věech stránkách,velice spokojen.Pokud budu v budoucnu prodávat další nemovitost,jistě se znovu obrátím na vaši realitní kancelář.
 
                                                                                                   Děkuji Kubský Vladimír
                                                                                                         
                                                                                                               Frýdek Místek
 
Nemovitosti makléře

Kontaktovat makléře Ing. Václav Petroš