Používáme soubory cookies pro přizpůsobení obsahu webu a sledování návštěvnosti. Data o používání webu sdílíme s našimi partnery pro cílení reklamy a analýzu návštěvnosti. Více informací
Rozumím

MENU

Ing. Václav Petroš

Certifikovaný realitní makléř

Telefon 607 447 447
Telefon 607 441 441


Nádražní 3271/136
70200 Ostrava - Moravská Ostrava

Představení makléře


Mám zkušenosti s prodejem všech typů nemovitosti, se speciálním zaměřením na pozemky. Pracuji převážně exkluzivně, což v praxi znamená větší procento uzavřených obchodů. Velký důraz kladu na detaily, na prvním místě je spokojenost klienta.

Specializace

  • Domy a vily
  • Chaty a rekreační objekty
  • Byty
  • Pozemky

Reference

1.1.2017

Dobrý den,

s prací pana Ing. Petroše jsem byla nanejvýš spokojená, nenaskytly se žádné komplikace a na vykonanou práci jsem se mohla plně spolehnout. Pan Petroš jevil očividný zájem a vždy jsem byla informována o veškerých změnách, či novinkách ohledně prodeje. 
Jednal přátelsky a profesionálně. 
 
 S přáním hezkého dne: L. Richter
21.12.2016

Velmi Vám děkuji za Vaše služby, pane Petroši. Přestože jsem se nákupu nemovitosti přes realitní kancelář značně obával, proběhlo vše hladce a bez komplikací. Velkým přínosem pro mě byla zejména Vaše ochota a rychlost v zastupování na katastru nemovitostí. Přestože bych se nerad znovu stěhoval, rád bych v případě potřeby znovu využil Vašich služeb.

Pohodové vánoční svátky a úspěšný nový rok

David Sedláček
Nemovitosti makléře

Kontaktovat makléře Ing. Václav Petroš