Používáme soubory cookies pro přizpůsobení obsahu webu a sledování návštěvnosti. Data o používání webu sdílíme s našimi partnery pro cílení reklamy a analýzu návštěvnosti. Více informací
Rozumím

MENU

Ing. Václav Petroš

Certifikovaný realitní makléř

Telefon 607 447 447
Telefon 607 441 441


Nádražní 3271/136
720 00 Ostrava

Představení makléře


Mám zkušenosti s prodejem všech typů nemovitosti, se speciálním zaměřením na pozemky. Pracuji převážně exkluzivně, což v praxi znamená větší procento uzavřených obchodů. Velký důraz kladu na detaily, na prvním místě je spokojenost klienta.

Specializace

  • Byty
  • Domy
  • Pozemky

Reference

16.12.2018
Dobrý den Chtěli bychom moc poděkovat realitnímu makléři panu Ing. Václavu Petrošovi z RK Evropa Ostrava, za bezproblémový prodej našeho pozemku ve Frýdku. Vždy byl velmi milý a kdykoliv připravený nám odpověděť na jakýkoliv dotaz, Oceňuji hlavně pozitivní přístup, ochotu a zkušenosti v oboru nemovitostí Vaší RK budeme doporučovat
9.11.2018
Vážení,

touto cestou bych ještě jednou chtěla poděkovat p. Ing. Petrošovi, který mi zprostředkoval prodej bytu.

Jeho profesionální přístup a příkladná ochota byla už na začátku předpokladem úspěšného prodeje.

Je velmi pečlivý v přípravě podkladů k prodeji, na schůzkách se zájemci jsem ocenila jeho vstřícnost nehledě na svůj volný čas…..

Naše vzájemná komunikace byla vždy konstruktivní a tím si získal mou plnou důvěru!

Všem budoucím klientům Vaší realitní kanceláře vřele doporučuji p. Ing. Petroše jako profesionála, který své práci rozumí !

Smetanová Dagmar
22.10.2018
Dobrý den,

dlouho jsem váhala, jestli vůbec oslovit realitní kancelář ohledně pronájmu mého bytu. Dle recenzí od přátel a z internetu jsem oslovila RK Evropa a v ní se mi nabídl dle sympatické fotky p. Petroš.
Pronájem bytu se zdařil za necelý měsíc a půl. S p. Petrošem jsme se poprvé setkali až při podpisu nájemní smlouvy. Celou dobu probíhala telefonická a emailová komunikace, jinak to ani nebylo možné, protože se zdržuji na Slovensku. Profesionalitu, lidskost, ochotu pracovat i mimo pracovní dobu, férovost, důvěryhodnost a hlavně spokojenost s nájemníkem, to vše mi nabídl p. Petroš.
Ještě jednou velké děkuji p. Petrošovi.
S pozdravem
Barbora Sendreiová
Nemovitosti makléře

Kontaktovat makléře Ing. Václav Petroš