Používáme soubory cookies pro přizpůsobení obsahu webu a sledování návštěvnosti. Data o používání webu sdílíme s našimi partnery pro cílení reklamy a analýzu návštěvnosti. Více informací
Rozumím

MENU

Ing. Václav Petroš

Certifikovaný realitní makléř

Telefon 607 447 447
Telefon 607 441 441


Nádražní 1844/153
720 00 Ostrava

Představení makléře


Mám zkušenosti s prodejem všech typů nemovitosti, se speciálním zaměřením na pozemky. Pracuji převážně exkluzivně, což v praxi znamená větší procento uzavřených obchodůVelký důraz kladu na detaily, na prvním místě je spokojenost klienta.

Specializace

  • Byty
  • Domy
  • Pozemky

Reference

31.1.2019
Dobrý den,
chci poděkovat Vašemu makléři panu Ing. Václavu Petrošovi z RK Evropa - Ostrava, který svojí profesionalitou, příjemným jednáním a vždy k mé spokojenosti zodpověděl nejen veškeré mé dotazy, ale i dotazy zájemcům, a tím dělá dobré jméno vaší realitní společnosti. Podařilo se mu prodat všechny čtyři pozemky a za to mu patří velké DÍKY. Doporučím svým známým, kteří by měli zájem prodat/koupit nemovitost. Děkuji a přeji jen samé úspěchy nejen výše jmenovanému, ale i vaší společnosti.

S pozdravem
Přemysl Michálek
9.11.2018
Vážení,

touto cestou bych ještě jednou chtěla poděkovat p. Ing. Petrošovi, který mi zprostředkoval prodej bytu.

Jeho profesionální přístup a příkladná ochota byla už na začátku předpokladem úspěšného prodeje.

Je velmi pečlivý v přípravě podkladů k prodeji, na schůzkách se zájemci jsem ocenila jeho vstřícnost nehledě na svůj volný čas…..

Naše vzájemná komunikace byla vždy konstruktivní a tím si získal mou plnou důvěru!

Všem budoucím klientům Vaší realitní kanceláře vřele doporučuji p. Ing. Petroše jako profesionála, který své práci rozumí !

Smetanová Dagmar
22.10.2018
Dobrý den,

dlouho jsem váhala, jestli vůbec oslovit realitní kancelář ohledně pronájmu mého bytu. Dle recenzí od přátel a z internetu jsem oslovila RK Evropa a v ní se mi nabídl dle sympatické fotky p. Petroš.
Pronájem bytu se zdařil za necelý měsíc a půl. S p. Petrošem jsme se poprvé setkali až při podpisu nájemní smlouvy. Celou dobu probíhala telefonická a emailová komunikace, jinak to ani nebylo možné, protože se zdržuji na Slovensku. Profesionalitu, lidskost, ochotu pracovat i mimo pracovní dobu, férovost, důvěryhodnost a hlavně spokojenost s nájemníkem, to vše mi nabídl p. Petroš.
Ještě jednou velké děkuji p. Petrošovi.
S pozdravem
Barbora Sendreiová
Nemovitosti makléře

Kontaktovat makléře Ing. Václav Petroš