Používáme soubory cookies pro přizpůsobení obsahu webu a sledování návštěvnosti. Data o používání webu sdílíme s našimi partnery pro cílení reklamy a analýzu návštěvnosti. Více informací
Rozumím

MENU

Ing. Václav Petroš

Certifikovaný realitní makléř

Telefon 607 447 447
Telefon 607 441 441


Nádražní 3271/136
720 00 Ostrava

Představení makléře


Mám zkušenosti s prodejem všech typů nemovitosti, se speciálním zaměřením na pozemky. Pracuji převážně exkluzivně, což v praxi znamená větší procento uzavřených obchodů. Velký důraz kladu na detaily, na prvním místě je spokojenost klienta.

Specializace

  • Domy a vily
  • Chaty a rekreační objekty
  • Byty
  • Pozemky

Reference

1.11.2017


Dobrý den, tímto bych rád poděkoval panu Ing.V. Petrošovi. Jeho přístup je velice profesionální a na úrovni, vše vyřídil efektivně a rychle. Byl schopen prodat, dle ostatních R.K., neprodejnou nemovitost. Oceňuji hlavně, pozitivní přístup, ochotu a zkušenosti v oboru nemovitostí. Doporučuji! Karel Biel

23.9.2017

Zdravím,
chtěl bych touto cestou poděkovat vaší RK Evropa a hlavně vašemu kolegovi Václavu Petrošovi za vytrvalou snahu a péči,s jakou se snažil prodat můj pozemek v H.Domaslavicích.Veškerá jednání byla velmi profesionální a přínosná.Byl jsem po věech stránkách,velice spokojen.Pokud budu v budoucnu prodávat další nemovitost,jistě se znovu obrátím na vaši realitní kancelář.
 
                                                                                                   Děkuji Kubský Vladimír
                                                                                                         
                                                                                                               Frýdek Místek
 

22.9.2017


Dobrý den.

Chtěl bych pochválit práci vašeho realitního makléře pana Ing.Petroše. Oslovil jsem s pomocí prodeje RD v Petřvaldě. Přestože tato lokalita pod p.Petroše nespadá, tak se mi ozval a následně jsme vše řešili. Jelikož bydlím v Praze, řešila se většina věcí emailem. S panem inženýrem jsme se během pěti měsíců viděli celkem třikrát a vyřešili jsme úplně vše k mojí maximální spokojenosti. Od zadání zakázky k převodu peněz na můj účet uběhlo jen cca šest měsíců. Pan inženýr jednal energicky a bez zbytečných odkladů.

Maximální spokojenost!   Doporučuji! 10 hvězdiček z deseti ;-)

S pozdravem Radoslav Ondrejček

PS: děkuji
Nemovitosti makléře

Kontaktovat makléře Ing. Václav Petroš