Používáme soubory cookies pro přizpůsobení obsahu webu a sledování návštěvnosti. Data o používání webu sdílíme s našimi partnery pro cílení reklamy a analýzu návštěvnosti. Více informací
Rozumím
RK Evropa
MENU

Daniel Strnad

Certifikovaný realitní makléř

Telefon 736 503 502


Počernická 633/93
108 00 Praha 10 - Malešice

Představení makléře

Dobrý den,  jmenuji se Daniel Strnad a na realitním trhu se pohybuji více než čtyři roky.

Motivací pro toto zaměstnání mi byla koupě vlastní nemovitosti, kdy jsem nebyl spokojen se službami a servisem některých makléřů. Řekl jsem si, že to rozhodně musí jít lépe a tak jsem se stal makléřem s profesionálním přístupem a servisem, kterého bych si vybral i já sám.

Celý život se navíc pohybuji ve stavebnictví, proto mám i jistou výhodu, co se technické a praktické odbornosti týče.  Dokážu vám prodávanou nemovitost zhodnotit ze stavebního hlediska, což pomůže budoucím zájemcům v rozhodování o koupi a případných stavebních úpravách nebo následných investicích.

Pokud požadujete profesionalitu a zkušenosti, můžete se na mě jako osobního makléře kdykoliv obrátit. Dovedl jsem do zdárného konce již mnoho obchodních případů, některé i velmi komplikované, přesto vše k plné spokojenosti našich klientů. Moji největší odměnou za práci jsou spokojení klienti, kteří mě doporučí dále. Má práce končí až Vaším úspěchem a spokojeností. Převezmu za Vás všechny formální povinnosti a prodej dovedu do zdárného konce

Specializace

  • Byty
  • Domy
  • Pozemky
  • Komerční
  • Ostatní
  • Developerské projekty

Reference

10.6.2018
Dobrý den,zasílám referenci na pana Daniela Strnada který nám velice pomohl s koupí rodinného domu v obci Bláto Uhlířské Janovice.Pan Strnad byl velice ochotný ,kdykoliv jsme něco potřebovali tak byl na telefonu a situaci okamžitě vyřešil k naší spokojenosti.Vždy byl včas na místě co se týče podpisu smlouvy či prohlídky domu ke které nám podal veškeré potřebné informace.Pana Strnada mohu všem jen doporučit je na něj opravdu spolehnutí.
Děkuji.
Iveta Navrátilová
6.3.2017
Dobrý den

Ještě jednou bych chtěl poděkovat Vaší RK a hlavně p.D.Strnadovi za profesionální péči a průběh prodeje naší nemovitosti v Dobříši.

Vyřešil ochotně všechny problémy,které byly spojené s prodejem,k velké naší spokojenosti.Pan Strnad nám se vším poradil,vše zajistil

a zařídil.Budu všude jeho makléřské služby doporučovat a tím i Vaší RK

S pozdravem J.Fulín Praha
1.3.2017
Dobrý den,

chtěli bychom pochválit makléře p. Strnada, za jeho velmi dobrý servis, ochotu a služby spojené s prodejem domu na Dobříši. Díky jeho dobře provedené práci se podařilo nemovitost prodat a úspěšně vše dotáhnout do konce.Byli jsme s jeho prací velmi spokojeni. Doporučujeme.

S pozdravem a poděkováním Jaroslava Štveráková.Nemovitosti makléře

Kontaktovat makléře Daniel Strnad