Používáme soubory cookies pro přizpůsobení obsahu webu a sledování návštěvnosti. Data o používání webu sdílíme s našimi partnery pro cílení reklamy a analýzu návštěvnosti. Více informací
Rozumím

MENU

Vlastimil Adámek

Realitní makléř

Telefon 605 356 953
Telefon 607 441 441


Nádražní 3271/136
720 00 Ostrava

Představení makléře

Jsem makléř, který má více než 15 let zkušeností ze stavebnictví. Proto vám dokážu poradit s nákupem, či prodejem nemovitosti a najít pro vás optimální řešení vašich požadavků. Lepší spojení zkušeností z oboru stavebnictví a realit již nenajdete.

Specializace

  • Domy a vily
  • Pozemky

Reference

15.11.2017

Vážení (RK Evropa),

tímto bychom Vám chtěli poděkovat za profesionální přístup při řešení problémové životní situace týkající se prodeje bytu. Makléř RK Evropa, pan Adámek, proaktivně přistupoval k hledání klienta dané nemovitosti a hlavně díky jeho práci bylo vše vyřešeno v relativně krátkém časovém úseku, ke spokojenosti jak prodávajícího, tak kupujícího.
Veškerá administrativa spojená s přepisem družstevního podílu byla profesionálně a včas připravena, bez nutnosti úprav a doplnění.
V případě dalších obchodních případů se velmi rádi opět na RK Evropa, konkrétně na pana Vlastimila Adámka, obrátíme s žádosti o převzetí dalších případů....
S pozdravem
ing. Libor Kozubek
 
11.12.2016

Realitní makléř RK Evropa Vlastimil Adámek se postaral o prodej bytu. Jeho jednání bylo velice profesionální a příkladné. Rád bych tímto poděkoval za velmi kvalitní a rychlý servis při prodeji bytu na ulici 30. Dubna 1. S panem Adámkem byla radost spolupracovat a mohu jeho služby doporučit. 

Děkuji. 

Ing. Jiří Kolek
Nemovitosti makléře

Kontaktovat makléře Vlastimil Adámek