Používáme soubory cookies pro přizpůsobení obsahu webu a sledování návštěvnosti. Data o používání webu sdílíme s našimi partnery pro cílení reklamy a analýzu návštěvnosti. Více informací
Rozumím

MENU

Ing. Eduard Roučka

Realitní makléř

Telefon 731 679 207
Telefon 731 679 207


Nuselská 236/39
14000 Praha 4 - Nusle

Představení makléře

Eduard pracuje v realitách již od roku 2009. Zaměřuje se především na prodej bytů v OV,DV, pozemků, rodinných domů a to i v okolí Prahy. Poskytuje kompletní služby tj, prodej včetně zpracování znaleckých posudku a daňových přiznání. Pomůže vám řešit i složitější případy, dělení pozemků, pomoc při řešení exekucí, prodej nemovitosti v cizině atd. Součástí jeho servisu v rámci obchodních transakcích jsou i konzultace spojené s daňovou problematikou a jednání s finančnímy úřady. Komunikuji v Češtině, Angličtině, popř. Ruštině. Mezi jeho koníčky patří cestování, tenis, šachy.

Specializace

  • Domy a vily
  • Chaty a rekreační objekty
  • Byty
  • Hotely, penziony a restaurace

Reference

14.9.2017

Jsem velmi spokojen se službami realitního makléře pana Ing. Eduarda Roučky, který se mě velice ochotně ujal a poskytl mi dokonalý servis při prodeji mého bytu na Praze 8 - Karlín. Díky jeho skvělým službám a dokonalému servisu byl obchod velmi rychle a úspěšně dokončen. Mohu všem vřele dopručit realitní kancelář Evropa - Praha 4.

Petr R.

20.2.2017

Dobrý den, děkuji za kladný a rychlý přístup prodeje mého bytu.

Jana Poláková
Nemovitosti makléře

Kontaktovat makléře Ing. Eduard Roučka