Používáme soubory cookies pro přizpůsobení obsahu webu a sledování návštěvnosti. Data o používání webu sdílíme s našimi partnery pro cílení reklamy a analýzu návštěvnosti. Více informací
Rozumím
RK Evropa
MENU

Ivana Peterková

Certifikovaný realitní makléř

Telefon 770 121 407


Václavské náměstí 806/62
110 000 Praha - KARLÍN

Představení makléře

Jako realitní makléřka prodávám především služby, které vedou ke koupi, či prodeji nemovitosti nebo zajištění pronájmu. Vytvářím profesionální vztah založený na důvěře, několikaletých odborných znalostech i slušném a lidském přístupu. Ke svým klientům se snažím chovat tak, aby byli maximálně spokojeni. Pro realitní kancelář Evropa pracuji od počátku své realitní kariéry doposud. Jsem si vědoma, že k úspěšnému obchodu je třeba, aby všichni jeho účastníci byli spokojeni a také to, že dobrá pověst se velmi těžce buduje a snadno ztrácí.

Specializace

  • Byty
  • Domy
  • Pozemky

Reference

27.7.2018
Dobrý den,

velice bych chtěl poděkovat Vaší realitní kanceláři a především makléřce paní Peterkové Imik za poskytnuté služby při pronájmu bytu na Hájích. Vše proběhlo na nejvyšší možné úrovni, čehož si velmi vážím.


Jen více takových makléřů.

Tomáš
4.6.2018
Vážená paní Peterková,
jsme Vám s manželem moc vděčni za celou Vaši práci. Setkali jsme se s mnoha realitními makléři, ale ani jeden z nich Vám nesahá ani po kotníky. Jste opravdový profesionál. Moc děkujeme.

Ještě jednou děkujeme . Růžičková

 Nemovitosti makléře

Kontaktovat makléře Ivana Peterková