Používáme soubory cookies pro přizpůsobení obsahu webu a sledování návštěvnosti. Data o používání webu sdílíme s našimi partnery pro cílení reklamy a analýzu návštěvnosti. Více informací
Rozumím

MENU

Josef Šimončík

Realitní makléř

Telefon 734 436 711
Telefon 734 436 711


Nádražní 3271/136
70200 Ostrava - Moravská Ostrava

Představení makléře

Vážení klienti,

 

realitám se v různých podobách věnuji již 13 let, kdy jsem koupil svou první nemovitost a pronajímal ji. Nyní již druhým rokem vedu pobočku realitní kanceláře Evropa Ostrava z pozice ředitele a jednatele společnosti. Práce s klienty mě velmi baví a naplňuje, zároveň mě motivuje k dalšímu rozvoji.

Mile rád Vám pomůžu s prodejem či pronájmem jakékoliv Vaší nemovitosti.

 

Josef Šimončík

Reference

18.2.2017

Dobrý den pane Šimončík

 
Mockrát Vám děkujeme za služby prodeje našeho bytu.
Byli jsme s realitní kanceláři EVROPA velmi spokojeni a ještě jednou Vám
mockrát děkujeme za rychlé a profesionální jednaní a určitě Vás budeme doporučovat 
 
S pozdravem............ Hlušíčkovi
 
9.2.2017

Dobrý den pán Šimončík,
Touto cestou by som sa chcel poďakovať: Dokázal ste z malého neorganizovaného bytu fotografiami vyčarovať užasnú atmosféru.

Ďakujem za skvelo odvedenú prácu, pri najdení majiteľky bytu. Kedykoľvek som potreboval niečo s Vami prebrať stále ste bol po ruke a zariadil ste všetko presne tak ako som potreboval. Určite možem len odporučiť známym, priateľom, ak by niekto potreboval a zháňal realitného makléra, tak aby sa obratil na Vás !!!

Vrelo doporučujem 

S pozdravom/Yours sincerely

Jan Gregor

1.1.2017

Dobrý den.Chtěl bych tímto poděkovat Vaší realitní kanceláři Evropa se sidlem v Moravské Ostravě za zprostředkování prodeje nemovitosti.I když se na této akci podílelo více Vašich zaměstnanců,největší zásluhu na uskutečnění zdárného předání zadané nemovitosti měl ředitel pobočky pan Josef Šimončík.Velice si vážíme jeho profesionálního řešení.Celá naše rodina Vám přeje mnoho úspěchů v další Vaší práci.
S pozdravem Kostuch Jaroslav
Nemovitosti makléře

Kontaktovat makléře Josef Šimončík