Používáme soubory cookies pro přizpůsobení obsahu webu a sledování návštěvnosti. Data o používání webu sdílíme s našimi partnery pro cílení reklamy a analýzu návštěvnosti. Více informací
Rozumím

MENU

Lucie Peterková

Realitní makléř

Telefon 607 448 448
Telefon 607 441 441


Nádražní 3271/136
720 00 Ostrava

Představení makléře

Svou cestu do realit jsem započala v roce 2005 jako odborný referent při správě obecních bytů, společenství a družstev. Snahou vyhovět přáním klientům jsem si uvědomila, že půjdu cestou realitní makléřky. Jsem profesionální obchodník s nemovitostmi, ale i člověk, který chápe Vaše potřeby, přání a snaží se nalézt pro Vás adekvátní řešení.

Specializace

  • Byty
  • Domy
  • Pozemky

Reference

25.10.2017
Dobrý den paní Peterková,

mnohokrát s manželkou děkujeme za zprostředkování koupi pozemku v Raškovicích. Váš přístup a jednání bylo vysoce profesionální a zároveň jste nám pomohla i nad rámec Vaší práce. S klidný svědomím bych Vás doporučil všem, kteří mají zájem prodat/koupit nemovitost.
S pozdravem
Jan Jedlička
31.7.2017
Dobrý den p.Lucie. Tímto Vám chceme poděkovat za pomoc při prodeji bytu. Váš profesionální přístup nám ušetřil spoustu času a nervů. Kdyby bylo v naši republice více takových ochotných a pracovitých lidi jako má Vaše RK, tak naše republika by vypadala jinak. Zároveň chceme poděkovat také p.Zuzance, která nám pomohla při koupi bytu. Opět můžeme vyzvednout profesionalitu a ochotu. Ješte jednou dík a vážíme si práce zaměstnanců RK EVROPA.  Štastná rodina Izvorských
18.4.2017
Na základě obchodního kontraktu mezi mnou (soukromou osobou) a rk Evropa mohu tuto realitní společnost jen vřele doporučit a především vyzdvihnout spolehlivost, rychlost a efektivitu realitních makléřů. Pokud by se naskytla další možnost prodeje či koupi z mé strany zvolím opět tuto rk.

Přeji rk Evropa jen samé spokojené klienty a spoustu síly do dalších obchodních kontraktů.
Lucie Bařinová

 Nemovitosti makléře

Kontaktovat makléře Lucie Peterková