Používáme soubory cookies pro přizpůsobení obsahu webu a sledování návštěvnosti. Data o používání webu sdílíme s našimi partnery pro cílení reklamy a analýzu návštěvnosti. Více informací
Rozumím

MENU

Petr Čížek

Certifikovaný realitní makléř

Telefon 608 500 332
Telefon 312 240 808


náměstí Svobody 1626
27201 Kladno

Představení makléře

Dlouhá léta jsem se zabýval návrhy a realizací interiérů, kde jsem se setkával se spoustou zajímavých lidí. Když jsem se před lety rozhodoval co by mělo být mým novým životním cílem, rozhodl jsem se pro práci realitního makléře. Motivovala mne možnost dalšího vzdělávání a seberealizace. Navíc jsem našel skvělou podporu v našem týmu realitní kanceláře Evropa Kladno. Svým klientům zajišťuji kompletní servis při realizaci prodeje jejich nemovitostí, který stavím na osobním přístupu a vzájemné důvěře. 

Specializace

  • Domy a vily
  • Chaty a rekreační objekty
  • Byty
  • Pozemky

Reference

23.6.2017

Dobrý den,

rádi bysme vyslovili velkou spokojenost a chválu pro Petra Čížka, který nás ohromil svým přehledem, profesionalitou a připraveností na každou naší schůzku. Celá procedura koupě bytu proběhla velmi rychle a perfektně. Naše dotazy byly zodpovězeny bez odkladu a to i o víkendu, nebo večer. 

Ještě jednou díky za vaše služby odvedené Profesionálem Petrem Čížkem.

Přejeme vám mnoho spokojených zákazníků jako jsme my :-)

S pozdravem Petr P. a Helena K.

14.6.2017

Vážený pane řediteli,
rádi bychom poděkovali touto cestou Vašemu realitnímu makléři p. Petru Čížkovi, za velice rychlý prodej rodinného domu, za jeho velmi příjemné chování, vstřícnost a velikou ochotu. Rádi se na Vás vždy obrátíme a budeme Vás všem známím doporučovat.
Moc děkujeme
S pozdravem
Markovi
Červený Újezd

30.12.2016

Vážený pane Trejbale, ráda bych Vám a celé Vaší realitní kanceláři Evropa touto cestou velmi poděkovala za Vaše služby při koupi, dnes už našeho, domu v Unhošti, V Zahrádkách 901. Profesionální, a při tom velice milé a vstřícné vystupování Vašeho realitního makléře pana Petra Čížka nás velice potěšilo. Jeho přístup nám naše rozhodování usnadnil a jsme tomu moc rádi. Při tak velkém rozhodování, realizování našeho snu o pěkném bydlení, nám byl ve všem víc než nápomocný, uměl nám se vším poradit a pomoci. Dokázal si najít čas pro jednání a skloubit jeho určitě časově náročný program s tím naším a paní Čámské. Nebylo mnohdy lehké najít termín a čas pro společné jednání. Dnes už je vše zařízeno a převedeno. Dům je náš, a to díky Vám a Vaší realitní kanceláři Evropa.

Rovněž musím vyzdvihnout i profesionální, a přitom milý a bezprostřední přístup pana Jaroslava Kudely, který nám velmi dobře uměl najít správné řešení při finančních otázkách. Neváhal s pomocí a vše vyřešil k naší spokojenosti. Spojení s tímto finančním poradcem bylo určitě pro nás výhrou. Jeho dovednosti a znalosti v oblasti financí nás dovedly k cíli.

A protože je konec roku 2016 a za pár chvil začne nový rok 2017 je na místě, popřát Vám, a celé Vaší realitní kanceláři Evropa hodně spokojených klientů.

Také mi dovolte, pane Trejbale, Vám i všem zaměstnancům Vaší skvělé realitní kanceláře Evropa, popřát hodně a hodně zdraví, štěstí a spokojenosti i v osobním životě.

S pozdravem a velkým díkem Dagmar S. s manželem a synem
Nemovitosti makléře

Kontaktovat makléře Petr Čížek