Používáme soubory cookies pro přizpůsobení obsahu webu a sledování návštěvnosti. Data o používání webu sdílíme s našimi partnery pro cílení reklamy a analýzu návštěvnosti. Více informací
Rozumím
RK Evropa
MENU

Martin Trejbal

ředitel pobočky

Telefon 736 532 787


náměstí Svobody 1626
27201 Kladno

Představení

Martin se věnuje nemovitostem od roku 2011, kdy nastoupil do pobočky Evropa Kladno po jednoleté spolupráci s firmou Partners. Předtím působil 16 let u globálního přepravce zásilek DHL v několika manžerských funkcích. Z hlediska realit řeší nejčastěji komplexnější nebo něčím složité nemovitosti, například domy s radonem, pozemek s navážkou, větší počet majitelů jedné nemovitosti apod. Vzdálenost vaší nemovitosti není podstatná. Teším se na spolupráci s Vámi. 

Specializace

  • Domy
  • Pozemky
  • Komerční

Reference

4.3.2019
Dobrý den, pane Trejbale,
ráda bych Vám a paní Jitce Mahovské chtěla poděkovat za skvělou spolupráci a profesionální přístup, ochotu a neuvěřitelnou obětavost při prodeji nemovitosti. Je na Vás 100% spolehnutí a Vaše služby vřele doporučím všem svým známým. Jste moc hodný lidičky na pravém místě. A to se jen tak nevidí. Přeji Vám mnoho úspěchů, ať se Vám daří co nejlépe.
Moc děkuji a přeji hezký den.
S pozdravem
Zdenka Bláhová
27.9.2018
Vážení přátelé z Evropa Reality,
touto cestou bychom Vám rádi poděkovali za velice profesionální a vstřícné jednání při koupi nemovitosti. Od prvního kontaktu přes webovou inzerci jsme se setkali s milým přístupem ze strany manželů Trejbalových z Vaší Kladenské pobočky. Nejen, že způsob nákupu přizpůsobili momentálním potřebám, ale po celou dobu zprostředkovávali jednání mezi kupující i prodávající stranou způsobem, který se nedá popsat jinak než excelentní. Díky nim celý proces nákupu proběhl hladce a ke spokojenosti všech zúčastněných. Jsem si jista, že při další příležitosti neoslovíme jinou kancelář, protože s Vámi máme garanci úspěšné koupě bez starostí.
S pozdravem,
Hana Junková
12.10.2017
Vážený pane Trejbale,

v minulých dnech kupovala dcera prostřednictvím Vaší RK rodinný domek v Brandýsku.

Ráda bych touto cestou ocenila Vaši profesionalitu, přístup a hlavně zodpovědný přístup, vč. striktního dodržování domluvených termínů. V oblasti realit se pohybuji poměrně intenzivně a o činnosti většiny RK si nedělám valné iluze. Byla jsem tedy velmi mile překvapena a, pokud bych v budoucnu potřebovala využít služeb realitní kanceláře, velmi ráda se na Vás s důvěrou obrátím.

S pozdravem a přáním krásného dne, Ivana H.Nemovitosti

Kontaktovat Martin Trejbal