Používáme soubory cookies pro přizpůsobení obsahu webu a sledování návštěvnosti. Data o používání webu sdílíme s našimi partnery pro cílení reklamy a analýzu návštěvnosti. Více informací
Rozumím
RK Evropa
MENU
Zavřít mapu
Foto
19 990 000 Kč

D - Méně úsporná
Počet obrázků41
Prodej exkluzivní rodinné usedlosti Dolín u Slaného
 • Atypický
  Dispozice
 • 560 m2
  Užitná plocha
 • 1856 m2
  Plocha parcely
 • Kamenná
  Budova
 • Rodinný
  Typ objektu
 • Po rekonstrukci
  Stav objektu

Prodej exkluzivní rodinné usedlosti Dolín u Slaného

Dolín, Slaný, okres Kladno

Nádherná rodinná usedlost v obci Dolín, nedaleko Slaného s naprosto dechberoucím výhledem na České středohoří. Na pozemku o rozloze 1856m2 najdeme pečlivě zrekonstruovanou budovu do tvaru L, která ve třech podlažích nabízí úctyhodnou podlahovou plochu 401m2. Najdeme zde dvě samostatné bytové jednotky 6+kk a 4+kk.
Skvělé na tom je, že mohou sloužit odděleně, ale v případě potřeby jsou propojeny jak uvnitř, tak prostřednictvím venkovní terasy. Dohromady usedlost nabízí 10 obytných místností, dva prostorné obývací pokoje s kuchyní a krbem, 3 samostatné koupelny, z nichž jedna má svůj krb a 5 toalet. První podlaží domu nabízí velké sklepení dohromady o velikosti 69m2, dílnu 34m2, a stylovou vinárnu s krbovými kamny o velikosti 44m2.
Dvě jednotky se nachází ve druhém a třetím podlaží domu. Vstupními dveřmi se dostaneme do první, větší jednotky. Obývací pokoj spojený s kuchyní nabízí na ploše o rozměru 46m2 dostatek prostoru a vstup na verandu domu. V tomto podlaží nalezneme také pracovnu 10m2, pokoj pro hosty 18m2 a koupelnu s vířivou vanou a krbem. Vedle schodiště do druhého patra je vestavěná skříň. V druhém patře najdeme dva prostorné dětské pokoje o rozměru 19m2, za kterými se nachází další místnost 11m2. Ložnice se šatnou má úctyhodných 29m2. Druhá stylová koupelna má k dispozici jak vanu, tak sprchový kout a můžeme přes ní projít do druhé jednotky. Ta nabízí v prvním patře obývací pokoj s kuchyní a krbem o velikosti 36m2, pokoj pro hosty 20m2 a koupelnu s masážní sprchou. V druhém patře pak dvě ložnice, jednu menší 10m2 a druhou 23m2 se vstupem na venkovní lodžii s nezaměnitelným výhledem.
Na pozemek vjedeme masivními vraty s elektrickým pohonem a hned po vjezdu na pozemek na Vás čekají tři zastřešená parkovací místa. V rozlehlé zahradě najdeme bazén Desjoyeaux se slanou vodou a zastřešením, pergolu s vlastním krbem a udírnou. Na pozemku se nachází jak místo na pěstování plodin, tak i místo na chov drobného zvířectva, obě místa jsou šikovně oddělena od zbytku zahrady. Jednou z rarit domu je vlastní solná jeskyně, kam byly navezeny 2 tuny soli z rumunských solných dolů. Veškerá dešťová voda z rozsáhlé střechy je svedena do 6 kubíků veliké podzemní nádrže a je používána k zalévání zahrady. Rekonstrukce domu probíhala bezmála šest let a byly při ní použity nadstandartní materiály. Vytápění domu zajišťují dvě výkonná tepelná čerpadla.

Celá usedlost se nachází pouhých pět minut jízdy autem od centra Slaného, kde také najdete veškerou občanskou vybavenost, dále pak dojedete za 20min k pražskému letišti Ruzyně a za 35min jste v pražských Letňanech.

Dechberoucí výhled na české středohoří Vás doslova uchvátí, ale nejen to, dalšími trumfy téhle skvělé usedlosti je výborná poloha, dostatek soukromí, velké vnitřní prostory a rozlehlá zahrada.

Tato usedlost je ideálním řešením pro vícegenerační bydlení, případně je vhodná i ke krátkodobým pronájmům.

Informace o nemovitosti

Okres
Kladno
Obec
Slaný
Část obce
Dolín
Datum aktualizace
9.8.2022
Kategorie
Domy
Typ objektu
Rodinný
Dispozice domu
Atypický
Stav objektu
Po rekonstrukci
Budova
Kamenná
Počet podlaží objektu
3
Zastavěná plocha m2
244
Plocha parcely m2
1856
Počet míst k parkování
3
Zástavba
Obytná
Voda
Dálkový vodovod
Telekomunikace
Internet
Topení
Jiné
Energetická náročnost
D - Méně úsporná

Kontaktovat makléře