Používáme soubory cookies pro přizpůsobení obsahu webu a sledování návštěvnosti. Data o používání webu sdílíme s našimi partnery pro cílení reklamy a analýzu návštěvnosti. Více informací
Rozumím
RK Evropa
MENU
Zavřít mapu
Foto
Zlevněné
3 550 000 Kč
Počet obrázků12
Prodej stavebního pozemku 2808 m2 na konci jihočeské obce
  • Bydlení
    Využití pozemku
  • 2808 m2
    Celková plocha
  • Okraj obce
    Umístění pozemku

Prodej stavebního pozemku 2808 m2 na konci jihočeské obce

Olšany, Studená, okres Jindřichův Hradec

V exkluzivním zastoupení majitele nabízíme k prodeji stavební pozemek na samém konci jihočeské obce Olšany u Dačic, ležící 23 km od Jindřichova Hradce a 4 km od malebné obce Strmilov. Rozsáhlý pozemek o rozloze 2808 mě nabízí široké využití, jak pro rodinnou výstavbu, tak pro zemědělskou usedlost. Takto skvěle umístěný pozemek jistě zaujme každého, kdo nejen že miluje malebnost jihočeských vesnic, ale hledá takové místo, které bude stranou od sousední zástavby a s výhledem do polí a přilehlých lesů. Nemovitost je v osobním vlastnictví, s přípojem na elektřinu. Na pozemku se nachází stará zemědělská budova vhodná ke kompletní rekonstrukci, nebo případnou demolici. Majitel je schopen demolici objektu zajistit před prodejem nemovitosti.
Původní pozemek v současnosti prošel geodetickým zaměřením pro rozdělení pozemku. Viz přiložené foto geodetického plánu. Prodej se týká části pozemku s číslem 520/1. Pro bližší informace Oliver této nemovitosti prosím kontaktujte makléře.

Hypoteční kalkulačka

Informace o nemovitosti

Provize
+ provize RK
Okres
Jindřichův Hradec
Obec
Studená
Část obce
Olšany
Datum aktualizace
23.6.2022
Kategorie
Pozemky
Typ pozemku
Bydlení
Plocha parcely m2
2808
Zástavba
Venkovská
Elektřina
400V
Doprava
Silnice, Autobus
Komunikace
Asfaltová

Kontaktovat makléře