Používáme soubory cookies pro přizpůsobení obsahu webu a sledování návštěvnosti. Data o používání webu sdílíme s našimi partnery pro cílení reklamy a analýzu návštěvnosti. Více informací
Rozumím
RK Evropa
MENU
Zavřít mapu
Foto
Novinka
2 750 000 Kč

G - Mimořádně nehospodárná
Počet obrázků17
Prodej RD, Klášterec nad Orlicí
 • 5 a více pokojů
  Dispozice
 • 199 m2
  Užitná plocha
 • 2270 m2
  Plocha parcely
 • Smíšená
  Budova
 • Rodinný
  Typ objektu
 • Před rekonstrukcí
  Stav objektu

Prodej RD, Klášterec nad Orlicí

Klášterec nad Orlicí, okres Ústí nad Orlicí

Exkluzivně Vám nabízíme rodinný dům v Klášterci nad Orlicí, vhodný k trvalému bydlení i k rekreaci, v překrásné malebné přírodě Orlických hor, s protékající Divokou Orlicí, se zastavěnou plochou a nádvořím 199 m2 a rozsáhlým uceleným pozemkem 2270 m2.
Obytná část o 5ti místnostech, elektřinou s koupelnou a toaletou byla částečně vyzděna a zahájena rekonstrukce. Částečně podsklepeno. Dům je ihned obyvatelný, je vhodné jej zrekonstruovat.
V obci je škola, školka, jsou zde restaurace, obchody s potravinami a spotřebním zbožím, aktivní tělovýchovná jednota, kulturní a sportovní akce, se známým motoskyrinkem na úrovni republiky, pořádáním lyžařských závodů apod.
Protékající Divoká Orlice se vlévá do malebné, 1km vzdálené přehrady Pastviny s množstvím vodních sportů, pláží ke koupání, restaurací apod. Je zde množství cyklostezek a turistických cest podél nádherné Orlice a po hřebenech hor.
Obcí prochází několik autobusových spojů do 8km vzdáleného města Žamberku, Letohradu a okresního Ústí n. Orlicí, ale i s cyklobusy a skybusy směřující na hřebeny hor ale i na nedaleké skycentrum v Českých Petrovicích, dále do Říček a Deštné v Orlických horách.

Informace o nemovitosti

Číslo zakázky
20SH134
Okres
Ústí nad Orlicí
Obec
Klášterec nad Orlicí
Část obce
Klášterec nad Orlicí
Datum aktualizace
23.11.2020
Kategorie
Domy
Typ objektu
Rodinný
Dispozice domu
5 a více pokojů
Stav objektu
Před rekonstrukcí
Budova
Smíšená
Plocha parcely m2
2270
Elektřina
230V, 400V
Voda
Místní zdroj
Odpad
Septik
Topení
Lokální tuhá paliva
Doprava
Silnice, Autobus
Komunikace
Asfaltová
Energetická náročnost
G - Mimořádně nehospodárná

Váš makléř

Kontaktovat makléře