Používáme soubory cookies pro přizpůsobení obsahu webu a sledování návštěvnosti. Data o používání webu sdílíme s našimi partnery pro cílení reklamy a analýzu návštěvnosti. Více informací
Rozumím

MENU
Zavřít mapu
Foto
od 5 248 375 Kč
Počet obrázků3
Prodej bytů Byty Krejcárek v Praze - Vysočanech
Garance vrácení rezervační zálohy v plné výši při neúspěšné žádosti o hypoteční úvěr.
Zavolejte nám 778 716 116 a získejte podrobnější informace nebo nám napiště o více informacízde.

Prodej bytů Byty Krejcárek v Praze - Vysočanech

Za Krejcárkem, Vysočany, Praha, okres Hlavní město Praha

Nabízíme byty z již dokončeného projektu bytového domu Krejcárek. Dům najdete na adrese Za Krejcárkem 1, přímo na hranici Žižkova a Vysočan. Jako novostavba je pořízení bytu osvobozeno od Daně z nabytí nemovitých věcí. Po technické i stavební stránce velmi kvalitně odvedená práce. Zděný devítipodlažní dům se dvěma výtahy, centrální plynovou kotelnou a parkováním ve dvou podpodlažích. Ve standardu - plovoucí podlahy s obvodovou lištou, příprava pro instalaci kuchyňské linky, v koupelně bílá akrylátová vana, dále bezprahové interiérové dveře v dekoru dřeva, štuková omítka s bílou malbou. Vstupní bezpečnostní dveře s protipožárním kováním, domácí telefon s ovládáním vstupu, datové rozvody v každé z místností, dále samostatné průtokové měřiče tepla. Pro více informací a prohlídku nás prosím, kontaktujte zde - 734 767 767.

Dostupnost města, jeho infrastruktury a rekreační zeleně v těsném sousedství Lesoparku Krejcárek je jedinečným předpokladem pro aktivní rodinný život.

Rozsáhlý lesopark leží mezi Ohradou a Balkánem a navazuje na park na vrchu Vítkov, se kterým je propojen můstkem pro pěší. Trasa od vítkovské promenády a dále po vyhlídkové cestě na Krejcárku až nad Balebenku je dlouhá 3,5 km. V létě zde oceníte sečené louky, které se nachází u dětského hřiště a podél vyhlídkové cesty. Po hlavní asfaltové cestě vede cyklostezka začínající u ND a přes Staré Město do Karlína, Vítkov na Ohradu a odtud dál přes Hrdlořezy a Kyje ven z Prahy. Mimo cyklistů je cesta hojně využívána nadšenci běhání a v zimě se promění na běžkařskou dráhu.

Nabízené byty s orientací na jihozápad nebo severovýchod jsou s dispozicemi 2+kk a 3+kk a náleží k nim vždy prostorná lodžie.

Možnost přikoupení parkovacího stání ve 2. PP.

  

 

Zahájení
July
2015
Ukončení
September
2017
Nastěhování
November
2017

Seznam bytů a ceník

Číslo Dispozice Plocha Patro Balkón
Lodžie
Terasa
Zahrada
Garáž Sklep
Komora
Cena
44790 2+kk 71 m2 2 Ano Ne Ne Ano 5 587 589 Kč
44791 3+kk 96 m2 2 Ne Ano Ne Ano 7 766 900 Kč
46662 2+kk 72 m2 3 Ano Ne Ne Ne 6 142 611 Kč

Informace o nemovitosti

Okres
Hlavní město Praha
Obec
Praha
Městská část
Praha 3
Část obce
Vysočany
Ulice
Za Krejcárkem
Datum aktualizace
11.10.2019
Kategorie
Developerské projekty
Energetická náročnost
B - Velmi úsporná

Váš makléř

Kontaktovat makléře


Kontaktovat poradce