Používáme soubory cookies pro přizpůsobení obsahu webu a sledování návštěvnosti. Data o používání webu sdílíme s našimi partnery pro cílení reklamy a analýzu návštěvnosti. Více informací
Rozumím
RK Evropa
MENU
Zavřít mapu
Foto
od 5 248 375 Kč
Počet obrázků3
Prodej bytů Byty Krejcárek v Praze-Vysočanech

Prodej bytů Byty Krejcárek v Praze-Vysočanech

Za Krejcárkem, Vysočany, Praha, okres Hlavní město Praha

Nabízíme byty z již dokončeného projektu bytového domu Krejcárek. Dům najdete na adrese Za Krejcárkem 1, přímo na hranici Žižkova a Vysočan.

Jako novostavba je pořízení bytu osvobozeno od Daně z nabytí nemovitých věcí.

Po technické i stavební stránce velmi kvalitně odvedená práce. Zděný devítipodlažní dům se dvěma výtahy, centrální plynovou kotelnou a parkováním ve dvou podpodlažích. Ve standardu - plovoucí podlahy s obvodovou lištou, příprava pro instalaci kuchyňské linky, v koupelně bílá akrylátová vana, dále bezprahové interiérové dveře v dekoru dřeva, štuková omítka s bílou malbou. Vstupní bezpečnostní dveře s protipožárním kováním, domácí telefon s ovládáním vstupu, datové rozvody v každé z místností, dále samostatné průtokové měřiče tepla.

Pro více informací a prohlídku nás prosím, kontaktujte zde - 734 767 767.

Dostupnost města, jeho infrastruktury a rekreační zeleně v těsném sousedství Lesoparku Krejcárek je jedinečným předpokladem pro aktivní rodinný život.

Rozsáhlý lesopark leží mezi Ohradou a Balkánem a navazuje na park na vrchu Vítkov, se kterým je propojen můstkem pro pěší. Trasa od vítkovské promenády a dále po vyhlídkové cestě na Krejcárku až nad Balebenku je dlouhá 3,5 km. V létě zde oceníte sečené louky, které se nachází u dětského hřiště a podél vyhlídkové cesty. Po hlavní asfaltové cestě vede cyklostezka začínající u ND a přes Staré Město do Karlína, Vítkov na Ohradu a odtud dál přes Hrdlořezy a Kyje ven z Prahy. Mimo cyklistů je cesta hojně využívána nadšenci běhání a v zimě se promění na běžkařskou dráhu.

Nabízené byty s orientací na jihozápad nebo severovýchod jsou s dispozicemi 2+kk a 3+kk a náleží k nim vždy prostorná lodžie.

Možnost přikoupení parkovacího stání ve 2. PP.

  

 

Zahájení
July
2015
Ukončení
September
2017
Nastěhování
November
2017

Seznam bytů a ceník

Číslo Dispozice Plocha Patro Balkón
Lodžie
Terasa
Zahrada
Garáž Sklep
Komora
Cena
49485 3+kk 95 m2 6 Ne Ano Ne Ano 8 366 340 Kč

Hypoteční kalkulačka

Informace o nemovitosti

Okres
Hlavní město Praha
Obec
Praha
Městská část
Praha 3
Část obce
Vysočany
Ulice
Za Krejcárkem
Datum aktualizace
10.6.2020
Kategorie
Developerské projekty
Energetická náročnost
B - Velmi úsporná

Váš makléř

Kontaktovat makléře