Používáme soubory cookies pro přizpůsobení obsahu webu a sledování návštěvnosti. Data o používání webu sdílíme s našimi partnery pro cílení reklamy a analýzu návštěvnosti. Více informací
Rozumím

MENU
Zavřít mapu
Foto
od 5 641 969 Kč

B - Velmi úsporná
Počet obrázků16
Rekreační domy - Zlatý Hamr Janské Lázně

Rekreační domy - Zlatý Hamr Janské Lázně

Dolní Maršov, Svoboda nad Úpou, okres Trutnov

Exkluzivně Vám nabízíme nově vznikající projekt Zlatý Hamr - Janské Lázně. Jedná se o lokalitu, která dokonale splní Vaše představy o odpočinku a relaxaci v horském prostředí v centru Krkonoš, s vynikající dostupností do jednoho z největších lyžařských středisek v České republice - SkiResort Černá Hora - Pec. Na sjezdovky a z nich se dostanete bez nutnosti použití vašeho automobilu – 200 metrů od nejbližšího vleku Košťálka napojeného na celý SkiResort, 1,5 km od kabinové lanovky na Černou Horu a necelý 1 km od centra města – lázeňské kolonády. Návrat do vlastního bydlení upravovanou cestou k sjezdovkám Duncan je možný po vašich lyžích až před vlastní práh vašeho domu. Celá lokalita bude utvářet zázemí pro Vaši rodinnou rekreaci a je velmi dobře napojena na Janské Lázně i Svobodu nad Úpou. V první fázi budou vystavěny 4 dvojdomky s vlastním pozemkem a krytým parkovacím stáním. V případě rezervace dostanete navíc jedno kryté parkovací stání zdarma. V případě rezervace do konce srpna, je možné realizovat stavbu do Vánoc letošního roku 2018. Zlatyhamr.cz je možné navštívit i o víkendu a vidět již téměř dokončený první dvojdům. Neváhejte a kontaktujte nás pro osobní prohlídku celé lokality.

Projekt Zlatý Hamr důmyslně propojuje současnou dobu s duchem krkonošských hor. Architektura celého projektu podtrhuje přirozenost horského prostředí, kombinuje přírodní materiály z kamene a dřeva. Nízkoenergetické dřevostavby citlivě zapadají do chráněné krajinné oblasti. Design interiéru ovlivníte vy sami už během výstavby. Apartmány o velikosti 3+kk mají vlastní zahradu a ke každému patří kryté garážové stání. Staňte se vlastníkem jedinečné rezidence na úpatí Černé hory a dopřejte si odpočinek na vlastní zahradě v nejkrásnějších českých horách.

Janské Lázně lákají nejen na termální prameny, ale také na úžasnou přírodu a skiresort světových rozměrů. Díky rekreačním apartmánům Zlatý Hamr můžete mít to vše na dosah i vy. Domy se nachází pouhých 200 metrů od lyžařských vleků. Podél areálu s apartmány vede lyžařská cesta, která spojuje SkiResort Černá hora v Janských Lázních s resortem Duncan ve Svobodě nad Úpou. Apartmány jsou odděleny gabionovými ploty a poskytnou vám soukromí, díky kterému se můžete svobodně a nerušeně pohybovat uvnitř domu i na zahradě. Ojedinělé místo na hranici Janských Lázní vám dovolí vydat se rovnou z vaší zahrady do hlubokých krkonošských lesů a hor na lyžích, skialpech, pěšky i na kole. O veškerou občanskou vybavenost se postarají přilehlá okolní města.

Zahájení
May
2018
Ukončení
November
2018
Nastěhování
November
2018

Seznam bytů a ceník

Číslo Dispozice Plocha Patro Balkón
Lodžie
Terasa
Zahrada
Garáž Sklep
Komora
Cena
44713 model.enums.Estate.AdvertRoomCount.three 79 m2 Ne Ano Ne Ne 5 641 969 Kč
44714 model.enums.Estate.AdvertRoomCount.four 79 m2 Ne Ano Ne Ne 6 289 761 Kč
44715 model.enums.Estate.AdvertRoomCount.four 80 m2 Ne Ano Ne Ne 5 569 900 Kč

Informace o nemovitosti

Poznámka k ceně
včetně DPH
Okres
Trutnov
Obec
Svoboda nad Úpou
Část obce
Dolní Maršov
Datum aktualizace
30.4.2019
Kategorie
Developerské projekty
Energetická náročnost
B - Velmi úsporná

Váš makléř

Kontaktovat makléře