Používáme soubory cookies pro přizpůsobení obsahu webu a sledování návštěvnosti. Data o používání webu sdílíme s našimi partnery pro cílení reklamy a analýzu návštěvnosti. Více informací
Rozumím
RK Evropa
MENU
"Ty sám musíš být změnou, kterou chceš vidět ve světě" - Mahatma Gandhi
Ztratili jste svou důvěru v makléře? Pomohu Vám ji znovu nalézt.
Certifikovaný makléř
Certifikovaný makléř Certifikovaný makléř Certifikovaný makléř
Mgr. Karolína Pospíšilová
Kontaktujte mě

Kdo jsem

Pomáhám lidem ve významných chvílích jejich života. Lidsky, poctivě a profesionálně. Žiji v harmonii s celkem. Proto je pro mne důležitá férovost, důslednost a slušnost, nejen v životě, ale i podnikání. Těší mě pracovat a komunikovat s lidmi, a naslouchat jejich individuálním potřebám.

Jedenáct let života v zahraničí, a zkušenosti při práci na různých realitních projektech mě naučilo, že realitní zprostředkovatel musí být vysoce profesionální expert s rozsáhlými znalostmi. Píle, spolehlivost, pokora, a vůle učit se stále novým věcem mi umožńují dělat svou práci zodpovědně. Realitní makléř by měl být především slušný člověk, který Vás i Vaši nemovitost chrání, a zároveň maximalizuje Váš zisk. Měl by být dobrým obchodníkem, i dobrým člověkem, a dobře rozumět nejen nemovitostem, ale také lidem.

Prodej nemovitosti je jedno z největších finančních a emocionálních rozhodnutí, které běžný člověk za svůj život udělá. Proto se Vám vždy věnuji s maximální pečlivostí a k Vašim individuálním potřebám přistupuji velmi citlivě. Veškerý právní servis, vypracovaný marketingový plán prodeje, častá a transparentní komunikace s klienty, dobrá příprava, a prodej za nejvyšší možnou cenu, jsou pro mě samozřejmostí. Vybíráte si mě proto, abyste se nemuseli obávat a byli tak pod ochranou spolehlivého a férového profesionála, který Vás bezpečně provede možnými nástrahami realitního trhu. Vaše spokojenost je pro mě tou největší odměnou.

Bude mi ctí být s Vámi při tak výjimečné životní situaci, jakou je prodej Vaší nemovitosti, a nalezení místa, které bude nejen Vaším novým domem, ale stane se Vaším domovem.

Specializace

  • Byty
  • Domy
  • Pozemky
  • Developerské projekty

Adresa

EVROPA realitní kancelář ČESKÉ BUDĚJOVICE
Nám. Přemysla Otakara II. 84/24
370 01 České Budějovice

Jak pracuji

1.
Dobrá příprava
V první řadě Vám pečlivě naslouchám. Je nezbytné správně identifikovat Vaše priority. Každá nemovitost má svůj nezaměnitelný charakter. Toto je třeba zdůraznit již při přípravě k prodeji.
2.
Maximální zisk
Mým cílem je maximalizovat Váš zisk a udělat z Vaší nemovitosti prodejní trhák. Profesionálně natočená videoprezentace nemovitosti přitahuje více pozornost. A může zvednout cenu Vaší nemovitosti až o 10%.
3.
Nadstandardní marketingová propagace
Mimo běžnou inzerci propaguji Vaši nemovitost cílenou reklamou na internetu a sociálních sítích. Používám reklamu na Instagramu, FB, PPC reklamu na Google a Seznamu, a profesionální videoprohlídky na YouTube.
4.
Jistota a 100% servis
Poskytuji Vám své know-how a pravidelně Vás informuji o všech fázích prodeje. Naší právníci, se každému obchodnímu případu věnují individuálně a dohlíží na správnost celého procesu. Tak aby jste byli Vy i Vaše nemovitost v bezpečí.

Reference

“S realitní makléřkou Karolínou Pospíšilovou jsme realizovali pronájem bytu. Byt perfektně připravila k prezentaci, kompletně se postarala o celý proces výběru nájemce a pravidelně nás informovala o průběhu celého procesu. Pokud vybíráte, komu svěříte do péče svou nemovitost, určitě zvolte paní Pospíšilovou.” Monika Háková (Soběslav)
“Paní magistra pro naší rodinu zprostředkovala prodej rodinného domu. Původní cenu se jí podařilo významně navýšit. O celém procesu prodeje nás pravidelně informovala, a vše proběhlo hladce. Děkujeme Vám za Váš lidský a vysoce profesionální přístup paní Pospíšilová.” Jana Vondrová

Kontaktovat Mgr. Karolína Pospíšilová

+420777367367 | karolina.pospisilova@rkevropa.cz