Používáme soubory cookies pro přizpůsobení obsahu webu a sledování návštěvnosti. Data o používání webu sdílíme s našimi partnery pro cílení reklamy a analýzu návštěvnosti. Více informací
Rozumím

MENU

Jaroslav Jírek

ředitel pobočkové sítě

Telefon 733 161 161


Václavské náměstí 793/36
11000 Praha - Centrála společnosti

Představení

Jaroslav se realitám věnuje dlouhých 16 let. Začínal v Kanadě jako emigrant. Prošel všemi pozicemi. Byl aktivním makléřem s řadou kladných referencí, manažerem realitního týmu. V posledních osmi letech se intenzivně se věnuje vzdělávání makléřů a jednatelů poboček. Působil jako školitel v největších realitních sítích v České republice. Je autorem vzdělávacích programů.

Absolutoriem zkoušky odborné způsobilosti pro profesní kvalifikaci činnost obchodníka s realitami získal doklad profesní způsobilosti. 
Pouze osoby zapsané na seznamu odborně způsobilých osob vedeném u MMR ČR budou oprávněni ve smyslu zákona vykonávat zprostředkovatelskou činnost. Dále je držitelem certifikace pro makléře CRM-ISO u České společnosti pro jakost.

Je velmi aktivní i v mediální oblasti, vystupuje v televizi a v publikuje odborné články v celostátních periodikách. V současné době má na starosti vzdělávání sítě EVROPA, vedení a plánování stávajících poboček, odborné poradenství, vývoj IT realitních systémů, metodiky činností, reklamace klientů, kontrolní oddělení. V síti vykonává i funkci ombudsmana. Má dlouholeté a detailní znalosti každého aspektu realitní činnosti. 

Jaroslav bydlí na velkém statku kousek od Prahy. Mezi jeho koníčky patří závodní plavání, posilování, bojové sporty, čtení, osobnostní rozvoj, psychologie a manuální práce venku při zvelebování bydlení. 

Neváhejte ho kontaktovat, rád Vám poradí a zodpoví Vaše datazy. 
Kontaktovat Jaroslav Jírek