Používáme soubory cookies pro přizpůsobení obsahu webu a sledování návštěvnosti. Data o používání webu sdílíme s našimi partnery pro cílení reklamy a analýzu návštěvnosti. Více informací
Rozumím

MENU

Jaroslav Jírek

ředitel pobočkové sítě

Telefon 733 161 161


Václavské náměstí 793/36
11000 Praha - Centrála společnosti

Představení

Jaroslav se realitám věnuje dlouhých 16 let. Začínal v Kanadě jako emigrant. Prošel všemi pozicemi. Byl aktivním makléřem s řadou kladných referencí, manažerem realitního týmu. V posledních osmi letech se intenzivně se věnuje vzdělávání makléřů a jednatelů poboček. Působil jako školitel v největších realitních sítích v České republice. Je autorem vzdělávacích programů.

Absolutoriem zkoušky odborné způsobilosti pro profesní kvalifikaci činnost obchodníka s realitami získal doklad profesní způsobilosti. 
Pouze osoby zapsané na seznamu odborně způsobilých osob vedeném u MMR ČR budou oprávněni ve smyslu zákona vykonávat zprostředkovatelskou činnost. Dále je držitelem certifikace pro makléře CRM-ISO u České společnosti pro jakost.

Je velmi aktivní i v mediální oblasti, vystupuje v televizi a v publikuje odborné články v celostátních periodikách. V současné době má na starosti vzdělávání sítě EVROPA, vedení a plánování stávajících poboček, odborné poradenství, vývoj IT realitních systémů, metodiky činností, reklamace klientů, kontrolní oddělení. V síti vykonává i funkci ombudsmana. Má dlouholeté a detailní znalosti každého aspektu realitní činnosti. 

Jaroslav bydlí na velkém statku kousek od Prahy. Mezi jeho koníčky patří závodní plavání, posilování, bojové sporty, čtení, osobnostní rozvoj, psychologie a manuální práce venku při zvelebování bydlení. 

Neváhejte ho kontaktovat, rád Vám poradí a zodpoví Vaše datazy. 

Reference

14.10.2017

Jak jinak to rict, jste proste uzasny!!!
Prodavame!:) A chci jen Vas!:)
V okamziku jste mi vyresil hned nekolik problemu a spadl mi obr kamen ze srdce.  Myslela jsem, ze budu muset do CR uz ted (radila to sestre kamaradka z CNB prodat hned, ja jsem chtela jeste radeji ucelenejsi prehled, ktery jste mi poskytl 100%! Diky!!!).
Je taky skvely narazit v CR na cloveka, ktery je nejen schopny, ale i ochotny situaci jasne vysvetlit! 
Jste fantasticky!!! 
Jednoznacne Chci Vas! 
Nejake fotky uz mam i z prazdneho bytu, ale po vymalovani, cakance vsude...pro predstavu kupce by se asi hodily, musim je najit, popr.upravit.
Dle Vaseho fantastickeho vysvetleni, kdyz uz nemuzeme cekat kontinuální narust cen ani zvyseni poptavky, ale počítat s možností přehřátí trhu, 
jak jste bajecne vymyslel.
Budeme s Vami v kontaktu, jakmile postup proberu se sestrou.  Prodat to urcite chceme zacit co nejdriv.
Jeste jednou Vam mockrat dekuji za zachranu a vsechny dulezite informace a rady a lovu zdar!:)
Hezky zbytek dne preji

1.2.2017

Na základě zveřejněného článku v časopise Překvapení "dobrá rada" jsem se písemně obrátila na p.Jírka o radu k postupu v podobném problému.
Nepředpokládala jsem, že dostanu nějakou odpověď, jak to v různých institucích chodí. Tím více jsem byla překvapena nejen rychlou odpovědí, ale i doporučením dalšího postupu bez nároku na jakoukoliv úhradu, čehož si velmi vážím.
Touto cestou chci poděkovat p.Jírkovi za jeho užitečné rady, včetně nabídky poskytnutí dalších informací dle mého požadavku.
Přeji vám, abyste ve vašem týmu měli co nejvíce takových pracovníků.
Ještě jednou děkuji p.Jírkovi a přeji mu mnoho úspěchů v práci.
Eva.T.

21.1.2016

Vážený pane Jírku,
dnes jsem se zúčastnila semináře Time management, a ráda bych Vám poděkovala za možnost se ho zúčastnit. Dal jste mi přesný návod, jak nakládat se svým drahocenným časem,  jak si vše naplánovat a vyhodnocovat.  
Těším se na další setkání na Vašich  úspěšných seminářích.
Zuzana S.
Kontaktovat Jaroslav Jírek