Používáme soubory cookies pro přizpůsobení obsahu webu a sledování návštěvnosti. Data o používání webu sdílíme s našimi partnery pro cílení reklamy a analýzu návštěvnosti. Více informací
Rozumím

MENU

Josef Šimončík

ředitel pobočky

Telefon 734 436 711


Nádražní 3271/136
70200 Ostrava - Moravská Ostrava

Představení

Vážení klienti,

 

realitám se v různých podobách věnuji již 13 let, kdy jsem koupil svou první nemovitost a pronajímal ji. Nyní již druhým rokem vedu pobočku realitní kanceláře Evropa Ostrava z pozice ředitele a jednatele společnosti. Práce s klienty mě velmi baví a naplňuje, zároveň mě motivuje k dalšímu rozvoji.

Mile rád Vám pomůžu s prodejem či pronájmem jakékoliv Vaší nemovitosti.

 

Josef Šimončík

Reference

1.1.2017

Dobrý den.Chtěl bych tímto poděkovat Vaší realitní kanceláři Evropa se sidlem v Moravské Ostravě za zprostředkování prodeje nemovitosti.I když se na této akci podílelo více Vašich zaměstnanců,největší zásluhu na uskutečnění zdárného předání zadané nemovitosti měl ředitel pobočky pan Josef Šimončík.Velice si vážíme jeho profesionálního řešení.Celá naše rodina Vám přeje mnoho úspěchů v další Vaší práci.
S pozdravem Kostuch Jaroslav

8.12.2016
Pro prodej meho bytu jsem si vybrala RK Evropa, nebot jsem se domnivala, ze bude mit velke zkusenosti s prodejem nemovitosti. Ozval se mi pan Josef Simoncik a od te doby byl se mnou stale v kontaktu. Provadel prohlidku bytu s pripadnymi zajemci a vzdycky me o vysledku informoval. Byl vstricny a mel prijemne vystupovani. Byla jsem s jeho sluzbami velice spokojena a mohu ho dalsim klientum jen doporucit.
 
 
Srdecne zdravi
Doc. Dr. Eva Saunders
 
5.12.2016

Pan Šimončík mi pomohl s pronájmem bytu. Jeho jednání bylo velmi  
vstřícné, milé a profesionální.
Ráda bych tímto poděkovala za velmi kvalitní a rychlý servis při  
pronájmu mého bytu na ulici E.Krásnohorské. Vše proběhlo hladce a  
podle plánu.

Velice děkuji.
Spokojená klientka
Anděla Kozlová

 
Nemovitosti

Kontaktovat Josef Šimončík