Používáme soubory cookies pro přizpůsobení obsahu webu a sledování návštěvnosti. Data o používání webu sdílíme s našimi partnery pro cílení reklamy a analýzu návštěvnosti. Více informací
Rozumím

MENU

RNDr. Jana Utěkalová

Certifikovaný realitní makléř

Telefon 605 231 164
Telefon 605 231 164


Stojanova 1336
68601 Uherské Hradiště

Představení makléře

Práce realitní makléřky je pro mě práce v oboru, který poskytuje rozmanité možnosti realizace a výzvy, které ráda zdolávám. Mohu říci, že jako prodejce nemovitostí se ze mě stala v realitní kanceláři Evropa profesionálka. Mou velkou výhodou je trpělivost a umění naslouchat.

Specializace

  • Domy a vily
  • Chaty a rekreační objekty
  • Byty
  • Pozemky
  • Komerční objekty
  • Hotely, penziony a restaurace
  • Komerční prostory
  • Zemědělské objekty

Reference

5.9.2016

"V uplynulém roce jsme se v rodině rozhodli prodat byt včetně garáže v lokalitě s malou kupní silou. Nejdříve jsme se snažili prodat objekt sami. Na základě podaného inzerátu se nám ozývali (skoro by bylo lépe říci vnucovali) ani ne tolik zájemci, jako spíše bezejmenní zástupci realitek. Tak jsme začali naopak uvažovat o tom, že si nakonec nemovitosti ponecháme. Po určité době váhání a rozhodování, co dál, jsme se nakonec na základě doporučení rodinného známého přece jen obrátili na RK Evropa. Naší věci se ujala RNDr. Jana Utěkalová.
Naše první a  bohužel negativní zkušenost s realitkami  se promítla z naší strany do  prvotního kontaktu s paní Janou Utěkalovou, ale tyto pocity velmi záhy pominuly Od počátku nás překvapila svým osobním zaujetím a velmi citlivým přístupem k věci. Zajímala se o detaily ohledně našeho záměru prodat byt a garáž, dokázala se vžít do role klientů, kteří opouští místo, kde prožili přes  50 let. Současně zůstala nad věcí a jako správný profesionál nastavila zcela reálně a pro prodej klíčově jednotlivé kroky nabídky naší nemovitosti na trhu prodeje nemovitostí. 
Zajímala se o naši věc, nechala si vysvětlit naše představy. Zodpověděla naše četné dotazy a velmi záhy tímto vším získala naši důvěru. Ujala se našeho prodeje a vše probíhalo přesně tak, jak se vždy domluvilo.  Po ujasnění našich představ o prodeji  vypracovala plán prodeje a vysvětlila dopodrobna postup  nabídky a prodeje naší nemovitosti. 
Zpropagování objektu prodeje proběhlo v několika rovinách, přesto  nebo právě proto  bylo vždy objektivní. Navíc paní Jana spontánně promýšlela a  navrhovala další možné kroky. Kvalitní vedení propagace s doložením pozitivní fotodokumentace  objektu, zdůraznění pozitiv objektu v popisech a včasná volba strategie vedení propagace z její strany měly klíčový podíl na vyvolání zájmu o koupi u potenciálních zájemců a ve finále vedlo k plánovanému prodeji.
Veškerá starost o prohlídky, práce se zájemci, styl vedení prohlídek v pohodovém  a pozitivním duchu směrem ke všem přítomným a současně hájení zájmů a nároků klienta  – to jsou velké lidské devizy RNDr. Jany Utěkalové, které její profesionální přístup  v prodeji dobře doplňují a umocňují. Současně jsme po celou dobu prodeje ocenili míru maximálně otevřené komunikace a fakt, že jsme byli vždy o každém kroku informováni a dostatečně předem. Vzájemné telefony a e-maily byly samozřejmostí.
Tak, jak probíhala vlastní etapa realizace nabídky k prodeji, tak také samotné dokončení společného díla – prodej včetně všech právních náležitostí proběhl zcela dle domluvy. Náležitosti a obsah písemných dokladů prodeje byly s námi konzultovány předem, měli jsme tak možnost se s nimi v klidu seznámit. I toto jsou důvody, proč stvrzení prodeje našimi finálními podpisy byly příjemnou schůzkou na půdě pobočky RK.  
Právě v těchto dnech došlo k přepisu bytu s garáží na nové majitele, poprvé po 55 letech. Všichni společně i s paní RNDr. Janou Utěkalovou jsme si při podpisu smluv slíbili chvilku s kávou u příležitosti finálního předání bytu. Myslím, že toto mluví za vše a na to kafe se již těším. 
Pokud bych měla někdy příště prodávat či kupovat nemovitost, rozhodně bych šla přímo do RK Evropa. Pozitivní zkušenost s Vaší realitní kanceláří mě díky přístupu a péči o klienta v osobě paní Jany Utěkalové přesvědčila o tom, že tyto věci patří do rukou profesionálů, kterým zájmy klienta skutečně nejsou cizí .  "

Děkuji Eva Cepková
Nemovitosti makléře

120 Kč / m2 / měsíc
Počet obrázků6
Exklusivně nabízíme pronájem kanceláří v Otrokovicích u nájezdu na D1
Zlínská, Otrokovice, okres Zlín
329 990 Kč
Počet obrázků10
Prodej zděné chaty, Břestek-Chabaně, Uherské Hradiště
Břestek, okres Uherské Hradiště
2 849 990 Kč
Počet obrázků19
Prodej rodinný dům 4+1 se zahradou a bazénem, Babice u Uherského Hradiště
Babice, okres Uherské Hradiště
129 Kč / m2
Počet obrázků7
Pozemky pro zahradu, s lesem, Březnice u Zlína, U Majáku
Březnice, okres Zlín
315 Kč / m2
Počet obrázků4
Exlusivní prodej pozemku v rekreační oblasti Dolní Bečva
Dolní Bečva, okres Vsetín
526 Kč / m2
Počet obrázků11
Slunný stavební pozemek, Dolní Bečva
okres Vsetín
3 900 000 Kč
Počet obrázků10
Rodinný dům - bungalov, 3+kk nebo 4+kk, Ostrata, Zlín
Ostrata, okres Zlín
226 Kč / m2
Počet obrázků4
Prodej slunného pozemku, Trnková, Vsetín
Trnková, Vsetín, okres Vsetín
549 900 Kč
Počet obrázků8
Exkluzivní prodej, rodinný dům 2+1, Drnovice, okres Zlín
Drnovice, okres Zlín
84 Kč / m2 / měsíc
Počet obrázků5
Exklusivní nabídka pronájmu komerční budovy
Zlínská, Otrokovice, okres Zlín
6 217 800 Kč
Počet obrázků4
Komerční budova, Liptál
Liptál, okres Vsetín
1 920 Kč / m2
Počet obrázků6
Exklusivní prodej stavebního pozemku Zlín - Příluky
Zlín, okres Zlín
73 Kč / m2
Počet obrázků6
Slunné pozemky se sady a lesem pro rekreační využití, Březnice u Zlína
Březnice, okres Zlín
105 Kč / m2
Počet obrázků7
Pozemky s chatou a rybníkem, Bohuslavice u Zlína
Bohuslavice u Zlína, okres Zlín
2 700 000 Kč
Počet obrázků13
Exklusivní nabídka - byt v OV v Ostravě 3+kk
Mírová, Ostrava, okres Ostrava-město
687 Kč / m2
Počet obrázků11
Exklusivně nabízíme k prodeji atraktivní pozemek pro výstavbu rodinného i rekreačního bydlení
Štramberk, okres Nový Jičín

Kontaktovat makléře RNDr. Jana Utěkalová